Seren Serengil Bebeğini Düşürdü

Seren Serengil, eşi Yaşar İpek ile arasında yaşadığı sıkıntılı günlerin ardından hastaneye kaldırılmış ve bebeğini kaybetmekten korktuğunu ifade etmişti. Ne yazık ki bugün Serengil, bebeğini düşürdüğünü açıkladı.

Uzun süredir eşi Yaşar İpek ile problem yaşayan ve boşanma kararı alan Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılmıştı. Hastaneden açıklamalarda bulunan Seren Serengil, artık eşiyle arasındaki problemleri kaldıramadığını ve neredeyse bebeğini kaybedecek kadar yıprandığını ifade etmişti.

Yaşar İpek’le sosyal medya üzerinden göndermeler yapan Serengil, kendisinden boşanmak istediğini defalarca dile getirmişti.

Serengil’den gelen son haber ise herkesi çok fazla üzdü. Bebeğini kaybeden Serengil, gözyaşlarıyla bu haberi paylaştı.

ÇİFT, TARTIŞMALI BİR BOŞANMA SÜRECİNDEYDİ

Seren Serengil, Yaşar İpek’in kendisine şiddet uyguladığını ve sadece sevdiği için 2 yıl buna katlandığını ama bunun büyük bir hata olduğunu geç anladığını söyledi. Yaşar İpek’in madde işine girdiğini ve kendisinin bu süreçte İpek’e maddi manevi destek olduğunu fakat İpek’in bunun kıymetini bilmediğini ifade etmişti.

Yaşar İpek de kendisine yöneltilen suçlamaları reddederek, problemin ve ayrılığın Seren Serengil’den kaynaklandığını savunmuştu.

Seren Serengil Bebeğini Düşürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı