Serdar’ın Eşi, Tek Başına Keyif Sürüyor

Eşi Serdar Ortaç'tan boşanacağı haberleri ile gündeme gelen Chloe Loughnan, sosyal medyadan cesur paylaşımlarına devam ediyor.

Düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Chloe Loughnan, tatil fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Eşi Serdar Ortaç’la aralarında sorun olduğu konuşulan güzel model, tek başına tatilin tadını çıkartırken dedikodularla ilgili sessizliğini koruyor.


Serdar Ortaç’la yaptığı evlilikle Türkiye’de adını duyuran Chloe Loughnan, birçok ünlü isim gibi tatil beldelerinden paylaştığı fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sunuyor. Son dönemlerde eşi Serdar Ortaç’la boşanacakları yönünde çıkan haberlerle magazin haberlerine konu olan güzel modelin, tek başına tatil yapması ve paylaştığı fotoğraflarda yanında eşinin olmaması bu dedikoduları daha da alevlendirdi. Sosyal medyada 180 bine yakın takipçisi olan Chloe, bir süre önce ABD’de yaşamak istediğini belirtmişti.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI ELE VERİYOR

Paylaştığı bikinili fotoğraflarla çok sayıda beğeni ve yorum alan güzel modele, hayranlarının birçoğu eşiyle aralarında sorun olup olmadığını soruyor. Bazı takipçileri de “Yanında neden Serdar yok”, “Bunlar kesin boşandı” şeklinde yorumlar yapıyor. Güzel model konuyla ilgili suskunluğunu korurken Serdar Ortaç’ın da son dönemlerde eşiyle ilgili tek kare fotoğraf paylaşmaması dikkat çekti. İkilinin Serdar Ortaç’ın çocuk isteği yüzünden ters düştüğü konuşuluyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı