Serdar Ortaç’tan çarpıcı kumar açıklaması! Allah belamı verdi…

Meşhur şarkıcı Serdar Ortaç, toplam kumar borcunu açıkladı. Bankalara şu an 10 milyon lira borcu olduğunu belirten Ortaç, “Allah belamı verdi. Çocuğum olsa kumardan uzak dur derdim” dedi.
Takip et
Serdar Ortaç’tan çarpıcı kumar açıklaması! Allah belamı verdi…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı Serdar Ortaç sahne öncesi sorulara cevap verdi. Serdar Ortaç uzun bir müddet gündemden düşmeyen kumar bağımlılığı hakkında “Allah benim belamı versin, zamanında çok oynadım, çok kaybettim, çok pişmanım ama geçmişi değiştiremiyorsunuz” şeklinde konuştu.

“ALLAH BELAMI VERDİ”

Ortaç açıklamasında “Gitti giden para. Artık kumar oynamıyorum. En son pandemi öncesinde oynadım. En büyük zararlar o zaman. Bahis siteleriyle de yaptım. Allah belamı verdi. Çocuğum olsa kumardan uzak dur derdim” diye duygularını ifade etti.

“AYDA YARIM MİLYON HARCAMAM VAR”

Meşhur şarkıcı çok borcunun olduğundan yakınarak 10 milyon TL bankaya kredi borcu olduğunu, 600.000 bin TL ise eski eşine nafaka borcunun olduğunu belirtti. Ortaç “Ayda yarım milyon kendi harcamam var” şeklinde konuştu.

ÇOCUK AÇIKLAMASI

Ortaç “Çocuk düşünür müsünüz?” sorusuna “Bu saatten sonra düşünmüyorum! Seksen yaşında çocuk sahibi olsam ne olacak? Emekli olduğumda evlat edinmeyi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.