adplus-dvertising

Serdar Ortaç’tan Boşanma Sonrası Mahkeme Önerisi

Serdar Ortaç, eşi Chloe'den Boşandıktan sonra mahkemelerle alakalı önemli bir açıklama yaptı. Mahkemeler ''Şimdi gidin 1 yıl sonra gelin demeli'' diyen Serdar Ortaç gündem yarattı.
Takip et
Serdar Ortaç’tan Boşanma Sonrası Mahkeme Önerisi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughan’dan ayrıldıktan sonra boşanma davalarıyla ilgili fikirlerini paylaştı. Mahkemelerin boşanma davalarında çok hızlı davrandığını ve bu durumun aile birliğinin bozulmasına daha çok sebep olduğunu söyleyerek, ”Mahkemeler, bugün git 1 yıl sonra gel.” diyebilmeli dedi.

Serdar Ortaç’tan Boşanma Sonrası Mahkeme Önerisi

SERDAR ORTAÇ’TAN BOŞANMA AÇIKLAMASI

Serdar Ortaç, eşi Chloe Loghan’dan ayrıldıktan sonra ilk kez konuştu. Ortaç, boşanma davalarının çok hızlı sonuçlandığını ve bu durumun evliliklerin bitmesi yolunda önemli bir etken olduğunu söyledi. Eşi Chloe’ye olan aşkıyla bilinen Serdar Ortaç, bu ayrılığın anlaşmalı ve karşılık beklemeden gerçekleşen bir ayrılık olduğunu söylerken, eşiyle normal şartlarda evliliğinin devam edebileceğini fakat bazı olumsuzlukların ayrılığa sebep olduğunu söyledi. Mahkemelerin, boşanma kararı alan çiftleri 1 yıl sonra çağırması gerektiğini ve kararını bu 1 yıllık süreç sonrasına vermeleri gerektiğini söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.