Serdar Ortaç’tan Boşanan Chloe Loughnan’ı Yanına Gelen Annesi Teselli Ediyor

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Serdar Ortaç ile olan 5 yıllık evliliğini bitiren Chloe Loughnan'ın 42 yaşındaki annesi İstanbul'a gelerek kızını teselli etmeye başladı.
Serdar Ortaç’tan Boşanan Chloe Loughnan’ı Yanına Gelen Annesi Teselli Ediyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Serdar Ortaç ile eşi Chloe Loughnan, geçen hafta boşanmıştı. 5 yıllık evliliklerini 5 dakika süren davada bitiren ikilinin ayrılması magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Özel bir protokol imzalayarak ayrılan çiftin evliliğinin bitmesi ile ilgili ise birçok iddia konuşulurken Chloe Loughnan, kocası Serdar Ortaç’tan habersiz olarak bebek aldırdığı iddiası boşanma sebebi olarak ortaya atılmıştı.

İRLANDA’DAN APAR TOPAR GELDİ

Dava çıkışı gazetecilerin karşısına el ele çıkan çift her ne kadar “Severek evlendik ve severek boşandık” dese de Chloe Loughnan, davanın akşamı rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Psikolojik olarak zor günler geçirdiği öğrenilen Loughnan’ın bu durumu atlatması için 42 yaşındaki annesi İstanbul’a geldi. İrlanda’da yaşayan Lucy Loughnan, kızının durumunu öğrenir öğrenmez soluğu İstanbul’a aldı ve kızına destek olmaya başladı.

Serdar Ortaç’tan Boşanan Chloe Loughnan’ı Yanına Gelen Annesi Teselli Ediyor

SON EŞYALARINI DA ALDI

Güzelliği ve fiziği ile dikkat çeken 42 yaşındaki anne Lucy Loughnan, kızı ve damadı ile birçok kez görüştüğü ve ikiliyi boşanmaktan vazgeçmeleri konusunda ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Öte yandan 5 yıldır Serdar Ortaç ile yaşadığı evden ayrılan Chole Loughnan’ın, Ortaç’ın evinde kalan son eşyalarını da alarak eski kocası ile ilişkisini tamamen kestiği belirtildi.

  • chloe loughnan
  • lucy loughnan
  • serdar ortaç
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.