adplus-dvertising

Serdar Ortaç’ın yeni mesleği cebine iyi geldi!

Bir sosyal medya platformu belli bir ücret karşılığında ünlülerin, özel günlerde kişiye özel video çekmesini sağlıyor. Bu isimler arasında ünlü sanatçı Serdar Ortaç da yer alıyor. ”Amacım insanları mutlu etmek.”. İşte detaylar…
Takip et
Serdar Ortaç’ın yeni mesleği cebine iyi geldi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Popüler bir sosyal medya platformu, belli bir ücret karşılığında ünlülerin, kişiye özel video çekmesini sağlıyor. Video çeken ünlüler arasında Yılmaz Vural’dan Cengiz Kurtoğlu’na birçok ismin yanı sıra, Serdar Ortaç da yer alıyor. Bu videolar aracılığıyla sanatçılar hayranlarıyla doğrudan etkileşimde bulunabiliyor.

Serdar Ortaç’ın yeni mesleği cebine iyi geldi!

Kişiye özel videolarda, doğum günü gibi özel gün kutlamaları, tebrik ve karşı tarafa iletilmek istenen özel mesajlar, ünlü isimlerle gönderiliyor.

Öncelikle, “Maksadım para kazanmak değil, insanları mutlu etmek” diyen Ortaç, sözlerine şöyle devam etti:

“Yaklaşık bir yıldır bir sosyal medya platformu ile anlaşarak sevenlerime özel videolar çekiyorum. Doğum günlerini kutluyorum, küs olan çiftleri barıştırıyorum, yani benim aracılığımla karşı tarafa istedikleri özel mesajı iletiyorlar.

Serdar Ortaç’ın yeni mesleği cebine iyi geldi!

Videolarımda bazen küçük bir bölüm de olsa şarkı da söylüyorum. Ayda ortalama 100 video çekiyorum. Bana büyük bir ilgi var. En çok videosu istenen ünlü isim benim.

Sevenlerimin hepsi özel ve onları mutlu etmek için de bu platformla iş birliği yapıyorum. Videolar karşılığında belli bir ücret ödeniyor.

Bana yıl sonunda ödenecek. Ben videoları para kazanmak için çekmiyorum, önemli olan sevenlerimin özel olduğunu onlara göstermek.

Yurt dışında birçok ünlü isim, kişiye özel videolar çekiyor. Bizim ülkemizde bu sistem daha yeni bir sistem, yaygın kullanılmıyor.

Serdar Ortaç’ın yeni mesleği cebine iyi geldi!

Dünyaca ünlü isimler ayda çok daha büyük sayıda videolar çekip, büyük paralar kazanıyor.”

Ünlü popçu Serdar Ortaç, sosyal medyada kişiye özel videolar çekerek ayda 120 bin lira kazanıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.