Serdar Ortaç’ın “Şeytan görsün yüzünü” lafına Chloe Loughnan’dan cevap!

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’ın birikmiş nafaka borcu için evine haciz göndermesine yönelik “Şeytan görsün yüzünü” açıklamasının sonrasında, Chloe’den “Unutmayın, her hikayenin iki yüzü vardır” biçiminde çok konuşulacak bir yanıt geldi.
Takip et
Serdar Ortaç’ın “Şeytan görsün yüzünü” lafına Chloe Loughnan’dan cevap!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Serdar Ortaç’ın, nafaka yüzünden davalık olduğu eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili “Şeytan görsün yüzünü” diye zehir zemberek açıklamalarda bulunmasının sonrasında, güzel model Chloe Loughnan sessizliğini bozdu. Loughnan “Her hikayenin iki yüzü vardır ve benim tarafımı bilseydiniz, yazdığınız nefret dolu yorumlardan utanırdınız” diye gündeme bomba gibi düşecek ifadelere imza attı.

Serdar Ortaç, önceki akşam Şile’de konser verdi.

Sahne öncesi gazetecilerle bir araya gelen meşhur popçuya 2019 senesinde ayrıldığı eşi İrlandalı manken Chloe Loughnan’la alakalı sorular yöneltildi.

“Ondan çocuk sahibi olmadığım için kısmetliymişim”

Ortaç, “Chloe Loughnan’la evliliğinizden çocuk sahibi olamadığınız için bir burukluk var mı içinizde?” sorusuna “Hiç yok. Şeytan görsün yüzünü! Ondan çocuk sahibi olmadığım için kısmetliymişim” diyerek cevap verdi.

Serdar Ortaç’ın “Şeytan görsün yüzünü” lafına Chloe Loughnan’dan cevap!

“Neredeyse çay kaşıklarımı bile alacaklar”

Chloe Loughnan’a bugüne dek 700 bin lira nafaka ödediğini belirten Serdar Ortaç,“Buna karşın dava açtı, evime haciz getirdi. Neredeyse çay kaşıklarımı bile alacaklar. İşin enteresanı, avukatını onunla ben tanıştırdım. Tanıştırdığım avukat şuanda benimle uğraşıyor. Evlendikten sonra boşanınca erkeğin anası ağlıyor. Kadına borcu bitmiyor. 50 sene sonra evlilik müessesesi kalkar, öyle hissediyorum” şeklinde konuştu.

Serdar Ortaç’ın bu açıklamalarının sonrasında Chloe Loughnan’a sosyal medyada tepki geldi.

Serdar Ortaç’ın “Şeytan görsün yüzünü” lafına Chloe Loughnan’dan cevap!

Kötü yorumlar karşısında sessizliğini bozan güzel manken suçlamalara yanıt verdi.

“Sabırlı olmaya gayret ettim. İnsanlar benim hakkımda yalan söylerken, sessiz ve saygılı kaldım” diyen Loughnan şu şekilde devam etti:

“Her hikayenin iki yüzü vardır”

“Ama unutmayın, her hikayenin iki yüzü vardır ve benim tarafımı bilseydiniz, yazdığınız nefret dolu yorumlardan utanırdınız. Allah her şeyi görür.”

Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan 2014 senesinde evlenip 2019’da yollarını resmen ayırmıştı.

Serdar Ortaç’ın “Şeytan görsün yüzünü” lafına Chloe Loughnan’dan cevap!

Popçunun, 1 milyon TL tazminatı 24 ay taksitle ödemeyi kabul ettiği haberleri basına yansımıştı.

Fakat geçtiğimiz aylarda İrlandalı model Chloe Loughnan Ortaç’a, nafaka davası açmıştı.

Loughnan bir dönem Serdar Ortaç’ın evine haciz koydurmuştu.

Ortaç, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda da “Şu an yalnızca Chloe’nün açtığı dava var, kendisinden hiç beklemezdim. Ne alacak? Kanepe mi alacak benden, yapmaması lazımdı” diye eski eşine sitem etmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.