Serdar Ortaç’a eski eşi Chloe’den yasak

Türk popunun tescilli beste fabrikatörüSerdar Ortaç, geçtiğimiz akşamAtaşehirMuamma’da kış sezonunun ikinci sahne performansını gerçekleştirdi. Serdar Ortaç kendisine yöneltilen sorulara dobra dobra yanıtlar verdi. Ortaç, eski eşiChloe Loughnanhakkında konuşma yasağı olduğunu söyledi.

Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür’ün işleri dolayısıyla bu programına gelemediğini dile getirirken ”Onda kendi gençliğimi görüyorum. Çok güzel besteler yapıyor. Çok çalışkan ve azimli. Allah nazarlardan saklasın” ifadelerini kullandı.

Serdar Ortaç’a eski eşi Chloe’den yasak

Eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili tüm soruları mahkemece verilen konuşma yasağı dolayısıyla yanıtsız bırakan başarılı sanatçı, ”Maalesef kendisi ile ilgili hiç bir soruya yanıt veremem. Konuşma yasağı var” dedi.

Serdar Ortaç’a eski eşi Chloe’den yasak

Azerbaycan’da kendisi ile ilgili çıkan ölüm dedikodularına ”Bir gün muhakkak öleceğiz. Ne gün olduğu belli değil. Güzel ve günahsız yaşadım. Hiç isyan etmedim.” sözleri ile değerlendiren Ortaç “Ölümden korkmuyorum” dedi.

Serdar Ortaç’a eski eşi Chloe’den yasak

Pandemi nedeniyle tiyatro başta olmak üzere bazı sanat dallarında yaşanan açmazları ve müzisyenlerin yaşadığı sıkıntıları da kendi penceresinden değerlendiren başarılı popçu, ”Bir sürü sektör yara aldı. Tiyatrocular ve müzisyenler art arda kapanıyorlar. Ama devletin bir bildiği vardır, benim kafam ermez o işlere. Bütün dünya bu pandemiden ciddi anlamda etkilendi. Restaurantlarda bile cam paravanlar çekildi masalar arasına insanların ağızlarından yanlışlıkla bir şey sıçramasın diye.” diyerek durum tespiti yaptı.

Serdar Ortaç’a eski eşi Chloe’den yasak

Sosyal medyayı da yakından takip ettiğini dile getiren Serdar Ortaç kendisini eleştirenleri anlayışla karşıladığını söylerken, ”Bana yandaş diyorlar. Ben yandaş filan değilim. Sadece Cumhurbaşkanı’nı seviyorum. Bazen bunlarla başa çıkmak için ilaç alıyorum, unutuyorum, uyuyorum. İşime gücüme ve sağlığıma bakıyorum. Benim sağlığımdan başka düşüncem yok artık. Yürüyemiyordum biliyorsunuz. Rabb’ime şükrediyorum ayaktayım.” sözleriyle de eleştirilere karşı reçetesini verdi.

Serdar Ortaç’a eski eşi Chloe’den yasak

Son olarak baba olma arzusunu da dile getiren Ortaç, ”Kaç yaşına geldim kısmet olmadı. Elbette isterim bir tane daha Serdar olsun.” ifadeleriyle babalık özlemini basın mensupları ile paylaştı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı