adplus-dvertising

Serdar Ortaç, vasiyetini açıkladı! 40 milyon değerindeki evini…

Dün akşam Kıbrıs’ta sahneye çıkan Serdar Ortaç herkesi şaşırtan açıklamalar yaptı. Ortaç, vasiyetini ilk defa açıkladı. 40 milyon değerinde evi olduğunu belirten meşhur şarkıcı, “Ben vefat ettikten sonra kardeşlerim, tüm çalışanlarım ve orkestrama evin satışından hisse verilmesini istiyorum. Bir bölümünü Mehmetçik vakfına, şehitlere dağıtılmasını istiyorum” şeklinde konuştu.
Takip et
Serdar Ortaç, vasiyetini açıkladı! 40 milyon değerindeki evini…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı Serdar Ortaç, sevgililer gününe özel önceki akşam Kıbrıs Chamada Prestige Hotel’de sahne aldı. Sahne öncesi gazeteciler ile bir araya gelen Ortaç, kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle yanıt verdi. Ortaç basın mensuplarının vasiyet sorusu üstüne, “Ben vasiyetimi daha yazmadım ama buradan söylüyorum kayıtlara geçmesi ismine avukatlara da sözlü olarak da ilettim.” cevabından sonra sahip olduğu serveti açıkladı.

“BİRAZ BOŞ KONUŞTUM”

Geçtiğimiz günlerde yaptığı “Kürtaj” açıklamasıyla bir müddet gündemi meşgul eden Ortaç’a gazeteciler gelen tepkileri sordu. Şarkıcı, “Tabi o konuda biraz boş konuştum insanların tepki vermesi normal” şeklinde konuştu. “En son sevgililer gününde ne yapmıştınız?” sorusuna “En son eşim ile yemeğe çıkmıştık. Pardon boşandıktan sonrada sevgilim ile yemeğe çıkmıştık. Yaşamım boyunca yemeğe çıktım.” diyerek yanıt verdi. Son olarak Seçil Gür ile aşk yaşayan Serdar Ortaç’a “Aşka açık mısınız?” sorusu yöneltildi. Serdar Ortaç, “Umurumda değil artık aşk konuları çalışalım, ömrümüzü tamamlayalım, insanları eğlendirelim, öldükten sonra dinleyecek şarkılar bırakalım. Yeter benim için” dedi.

Serdar Ortaç, vasiyetini açıkladı! 40 milyon değerindeki evini…

40 MİLYONLUK VASİYET

Sanat camiasında birçok kişi vefat etmeden önce vasiyetlerini açıklarken Ortaç’a habercilerin “Serdar bey Allah uzun ömürler versin. Birçok kişi vefat etmeden önce vasiyetlerini açıklıyor. Sizin bir vasiyetiz var mı?” sorusuna da “Ben vasiyetimi daha yazmadım ama buradan söylüyorum kayıtlara geçmesi ismine avukatlara da sözlü olarak da ilettim. 40 milyon TL değerinde bir evim var. Ben vefat ettikten sonra kardeşlerim, tüm çalışanlarım ve orkestrama evin satışından hisse dağıtılmasını istiyorum. Bir bölümünü Mehmetçik vakfına, şehitlere dağıtılmasını istiyorum.” yanıtını verdi.

Serdar Ortaç, vasiyetini açıkladı! 40 milyon değerindeki evini…

Serdar Ortaç, vasiyetini açıkladı! 40 milyon değerindeki evini…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.