Serdar Ortaç: ”Önce Ruleti Öğrendim Sonra Pokeri”

Serdar Ortaç, Kıbrıs'ta verdiği bir konser sırasında, kumara nasıl başladığını anlattı.
Serdar Ortaç: ”Önce Ruleti Öğrendim Sonra Pokeri”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Serdar Ortaç, Kıbrıs’ta verdiği bir konser sırasında, kumara nasıl başladığını anlattı. 1997 yılında at yarışı oynayarak kumara başladığını söyleyen Ortaç “Orkestramdan davulcu Fuat adında bir arkadaşım vardı, at yarışını öğretti bana. Ben hep sonda kalıyordum. Sonra hırs yaptım atları bırakıp makinelere geçtim” dedi.

Son günlerde eski eşi Chloe Loughnan ile hakkında çıkan “Yeniden evlenecekler” haberleriyle gündemde olan Serdar Ortaç, geçtiğimiz gün Kıbrıs’ta konser verdi. Ortaç, konser sırasında bir ara kumara nasıl başladığını anlattı.

Konseri izleyenler arasında bulunan Salih Fuat Keçeci’nin Instagram hesabından paylaştığı videoda; Serdar Ortaç, “1997 senesinde kumar oynamaya başladım Antalya’da. Orkestramdan davulcu Fuat adında bir arkadaşım vardı, at yarışını öğretti bana. At yarışında ben hep sonda kalıyordum. Sonra çok hırs yaptım atı bıraktım makinelere geçtim. Önce ruleti öğrendim sonra pokeri. Bu şarkıyı yazdığım sene çok feciydi” dedi.

Serdar Ortaç, geçtiğimiz haftalarda hakkında yapılan ‘konser verdiği otelin casinosunda kumar oynadı ve 120 bin dolar kaybetti’ şeklindeki haberleri sosyal medya hesabından yalanlamıştı.

Serdar Ortaç: ”Önce Ruleti Öğrendim Sonra Pokeri”

  • kıbrıs
  • kumar
  • serdar ortaç
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.