Serdar Ortaç kumarda kaybetti! Şarkılarının telif hakkını bile sattı…

Mehmet Ali Erbil, konuk olduğu bir magazin programında Serdar Ortaç ile ilgili açıklamalarda bulunarak şarkıcının kumar oynayabilmek için bestelerinin telif haklarını sattığını belirtti.
Takip et
Serdar Ortaç kumarda kaybetti! Şarkılarının telif hakkını bile sattı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

40 programına misafir olan Mehmet Ali Erbil yakın dostu Serdar Ortaç’ın kumar alışkanlığı hakkında bomba bir açıklama yaptı.

Hastalığından dolayı uzun süren iyileşme süreci sonrası ilk defa Jülide Ateş’in programına çıkan Mehmet Ali Erbil, “Serdar Ortaç’la dostluğunuza ne oldu?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Hiçbir zaman bozulmadı dostluğumuz, kesinlikle. Ama biz ona çok tavsiyelerde bulunduk, şunu bırak artık dedik, nedir yani kazanacağın? Ne kazanabilirsin? Kaybettiklerine bak önce bir ya. Neler kaybetti benim canım arkadaşım, neler kaybettiğini biz çok iyi biliyoruz. O kadar bağımlı oldu ki bir türlü kopamadı. O da öyle deşarj oluyor. Besteyi oradan etkilenerek yapabiliyor diyelim… Tüm telif haklarını sattı, buraya kadar geldi vaziyet. Yaşamının garantisiydi, emekli maaşıydı, telif haklarını satmak ne demek ya? Ne için sattığını biliyor musunuz? Evinde kumar oynamak için sattı. Ben çok yakın arkadaşıyım, bunu benden iyi kimse bilemez. Şuanda şarkıları nerede çalınsa, parası sattığı adama gidiyor. O parayı aldı kumarda bitirdi. O bizden vazgeçmez, biz de ondan vazgeçmeyiz ama vazgeçemiyoruz kumardan.”

“ÇOCUKLARIMIN YAŞAMINI GARANTİ ETTİM”

Erbil, “Kumar bağımlılığınız yaşamınızda nelere mal oldu?” sorusuna ise “Hiçbir şeye mal olmadı, ne bir ev, ne bir otomobil kaybettim kumarda. Sahneye çıkardım, onun ücretini alırdım, öte yandan bana orada oyun oynamam için para, fiş verirlerdi, onunla oynardım, kaybedersem bırakırdım. Hiçbir zaman için evimi satayım, arabamı satayım, bağımlı olayım; hiçbir şeyim olmadı. Çünkü arkada çoluğum çocuğum var. Evlerim barklarım olmazdı, ben ölmeden çocuklarımın her birinin evi var, her birinin yaşamını garanti ettim. Gene oynayabilirim, tamamının yaşamını garanti etmişim ama… Öyle arkadaşlarım var ki, evlerine dev ekran kurup kumar oynuyorlar, ama bu şekilde bir huyum yok, Allah beni ne uyuşturucuya ne kumara bağımlı yapmadı, hiçbir şeye bağımlı olmadım” cevabını verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.