Serdar Ortaç, Chloe Loughnan’a, Bir Süre Daha Evli Kalmak İçin 500 Bin Lira Önermiş

Şarkıcı Serdar Ortaç’ın geçtiğimiz günlerde boşandığı karısı Chloe Loughnan’a, bir süre daha evli kalmak için 500 bin lira önerdiği ortaya çıktı. Ancak İrlandalı güzel bu parayı elinin tersiyle iterek evliliğini noktaladı.

5 yıldır devam eden evliliği 5 dakikalık dava sonrası biten Serdar Ortaç ile ilgili ortaya atılan iddia magazin gündemini sarstı. Ortaç’ın karısı Chloe Loughnan’a bir süre daha evli kalmak için 500 bin lira önerdiği ortaya çıktı.

MADDİ SIKINTILAR EVLİLİĞİ BİTİRDİ

Yaşadığı ağır hastalığın yanı sıra, kumara olan düşkünlüğü nedeniyle yaşadığı maddi sıkıntılar sonrası evliliğinde ciddi çatırdamalar meydana gelen Serdar Ortaç, geçitğimiz günlerde 5 yıllık karısı Chloe Loughnan ile boşanmıştı. Mahkeme salonundan el ele çıkan çift “Severek evlendik, severek boşandık.” açıklaması yapmıştı. İddialara göre, Loughnan evliliğini yaşadıkları maddi zorluklar nedeniyle bitirdi. Eşinden uzun süre para alamayan İrlandalı güzel daha fazla dayanamayarak boşanma davası açmıştı.

Serdar Ortaç, Chloe Loughnan’a, Bir Süre Daha Evli Kalmak İçin 500 Bin Lira Önermiş
Boşanan çift, adliye çıkışında kameralara birlikte poz vermişti.

500 BİN LİRAYI ELİNİN TERSİYLE İTTİ

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel’in hazırlayıp sunduğu 2. Sayfa programında ortaya atılan iddiaya göre Serdar Ortaç, maddi sıkıntılar nedeniyle arasının açıldığı karısı boşanma kararı alınca kendisine para teklif etti. Ortaç’ın evliliğinin bir süre daha sürmesi karşılığında 500 bin lira teklif ettiği İrlandalı güzel kararından vazgeçmedi ve kocasından boşanarak evliliğini noktaladı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı