adplus-dvertising

Serçeysen serçeliğini bil kuzgunluğa heves etme! Devlet Bahçeli, Sezen Aksu’ya ateş püskürdü

Sanatçı Sezen Aksu'nun 2017 yılında çıkan şarkısı olay yaratmış, Aksu hedef gösterilmeye başlanmıştı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de haftalık grup toplantısında Sezen Aksu'yu hedef aldı.
Takip et
Serçeysen serçeliğini bil kuzgunluğa heves etme! Devlet Bahçeli, Sezen Aksu’ya ateş püskürdü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Ünlü şarkıcı Sezen Aksu’nun 2017 yılında müzisyen Yaşar Gaga ile çıkardığı ‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ şarkısında geçen “Binmişiz bir alamete. Gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e…” sözleri gündem olmuş, Aksu, AKP’ye yakınlığıyla bilinen kişi ve gruplar tarafından hedef gösterilmişti.

Serçeysen serçeliğini bil kuzgunluğa heves etme! Devlet Bahçeli, Sezen Aksu’ya ateş püskürdü

Sezen Aksu’nun şarkısında geçen “Selam söyleyin o cahil Adem ile Havva’ya” sözleri dini değerleri aşağıladığı iddiasıyla büyük tepki çekmişti. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan MHP lideri Devlet Bahçeli, “Yazdığı ucube şarkının sözleri arasında Hz. Adem ve Havva’ya cahil diyen sorumsuz şarkıcının sefalet hali, cehalet çukuru açık seçik. O sanatçıya diyorum ki serçeysen serçeliğini bil, sakın kuzgunluğa heves etme.” ifadelerini kullandı.

Aksu’nun şarkısına MHP haftalık grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli de tepki gösterdi.

SERÇEYSEN SERÇELİĞİNİ BİL
Bahçeli, “Yazdığı ucube şarkının sözleri arasında Hz. Adem ve Havva’ya cahil diyen sorumsuz şarkıcının sefalet hali, cehalet çukuru açık seçik. Sanatçıya diyorum ki serçeysen serçeliğini bil sakın kuzgunluğa heves etme.” sözleriyle Aksu’ya tepkisini dile getirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
FEARLESS
18 Ocak 2022, 13:01 tarihinde yazildi

2017 DE SÖYLEMİŞ 2022’DE HERKES DUYARLI OLDU.. :-)) KADIN ORDA YASAK ELMAYI YEME OLAYINA ATIFTA BULUNMUŞ Kİ, ALLAH TA ZATEN CEZA OLARAK İNİN ORDAN YANİ CENNETTEN ÇIKIN. DEMİŞ. DEMEKKİ DOĞRU BİR ŞEY YAPMAMIŞLAR. AMMA UZATTINIZ BE.! EKONOMİDEN BAHSEDİN SİZ. N’OLACAK BU DURUM..? MİLLET SADECE YAĞSIZ MAKARNA YİYEREK GEÇİRİYOR GÜNLERİNİ. SİZ ONDAN BAHSEDİN..!!!!

  • Cevapla
  • 0