Sercan’ın Nisa’dan sonra Fatih Terim hayal kırıklığı!

Survivor'da eski futbolcu Sercan Yıldırım ile Acun arasında yaşanan diyalog sosyal medyada gündem yarattı. Acun Ilıcalı "Kazanma hırsımı Fatih Terim'den kaptım" diyen Sercan'a öyle bir yanıt verdi ki sosyal medya sallandı. Acun'un Sercan'a verdiği "Fatih Terim" cevabı sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında oldu.

Survivor 2020’de ünlüler takımında boy gösteren eski futbolcu Sercan Yıldırım ile Acun Ilıcalı arasında geçen diyalog sosyal medya gündemine oturdu. Yarışmalar sırasında bir pozisyona yoğun itirazlarda bulunan Sercan Yıldırım ve ünlüler takımına tepki gösteren Acun Ilıcalı, tartışmayı Konsey’de de sürdürdü.

“KAZANMA HIRSIMI BELKİ DE FATİH HOCAMDAN KAPTIM”

Ilıcalı’nın “Sen orada olaylar çıkararak bütün o sistemi bozdun” sözlerine karşı Sercan Yıldırım, “Fatih hocam benim eski hocam ve çok sevdiğim bir hocam. O da karşı tarafı bilerek etkilediği değil kazanmayı sevdiği ve sahaya yansıttığı için her zaman kazanıyordu. Ben de onun o duruşunu çok seviyordum. Belki de ondan kaptım” ifadelerini kullandı.

“KONULAR ARASINDA KAZANMA HIRSIN YOKTU”

Bu sözler karşısında Acun Ilıcalı’nın Sercan Yıldırım’a verdiği yanıt sosyal medyada çok konuşuldu:”Fatih Hoca ile geçenlerde konuştuk. Seninle ilgili de konuştuk. Konular arasında kazanma hırsın yoktu açıkçası. Şu anda o da gülümseyerek seni seyrediyordur. Konsantrasyonun kaybolması ile ilgili bir konuşmaydı o. Çok değerli bir futbolcu olduğun, seni milli takımda da oynattığı… Senin konsantrasyonun başka konulara kaydığı için futbolda daha iyi yerlerde olman gerektiğini düşünüyor.”

SERCAN’IN ESKİ SEVGİLİLERİ HABERİ İÇİN BAKINIZ

SERCAN’IN GALATASARAY KARİYERİ

Sercan Yıldırım, Eylül 2011’de Bursaspor’dan Galatasaray’a transfer olmuş, Temmuz 2016’da Bursaspor’a geri dönene kadar sarı-kırmızılı formayla sadece 26 maçta görev yapabilmiş 5 gol ve 5 asist kaydetmişti. Sercan, Galatasaray günlerinde sırasıyla Sivasspor, Şanlıurfaspor, Bursaspor, Balıkesirspor ve tekrar Bursaspor’a kiralanmıştı.

HAYAL KIRIKLIĞI YAŞAMIŞTI

Gönüllüler takımında yarışmacı olan Nisa’ya duygusal olarak açılan Sercan Yıldırım, genç yarışmacıdan aldığı yanıtla hayal kırıklığına uğramıştı.

Survivor 49.bölümde Nisa’yla bir konuşma gerçekleştiren Sercan, “İnsanlar burada kendi içerisinde duygusal bir şeyler de yaşıyor. Sen ne düşünüyorsun?” diyerek duygularını ifade etmişti.

Nisa ise “Her şey için teşekkür ederim. Böyle bir şey yok. Ersin ağabeyi nasıl görüyorsam sen de öylesin. Mert ağabeyi de öyle” diyerek Sercan’ı reddederken, ikili arasında yaşananlar çok konuşulmuştu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı