Sercan’dan şaşırtan açıklama: Nisa ile duygularımız karşılıklıydı!

Ünlü futbolcu Sercan Yıldırım'ın ilk günlerde adının aşk iddialarına karıştığı diğer Survivor yarışmacısı olan Nisa Bölükbaşı ile yaşadığı tartışma gündeme bomba gibi düştü. Karşılıksız aşk olarak bilinen bu durum Sercan'ın açıklamalarından sonra farklı bir yöne gitti. Elinde notlar olduğunu ve isterlerse ispat edeceğini söyleyen Sercan arkadaşlarının da durumdan haberdar olduğunu belirtti. , Kendisini eleme adayı gösteren Sercan'a ateş püsküren Nisa; bunun nedeninin "intikam" olduğunu dile getirdi.

Geçtiğimiz aylarda Sercan, Nisa’ya olan duygularını itiraf etmiş ancak Nisa’dan karşılık alamamıştı. O günden bugüne kadar ikili yakın markaj takip edilirken konseyde yaşanan gerilim ile bütün ipler koptu. Sercan, Survivor Nisa’nın ismini söylerken öte yandan flaş açıklamalarda bulundu. “Asla peşinden koşan ben olmadım” sözleri geceye damgasını vururken Survivor Nisa ise ne diyeceğini bilemedi, herkes şaşkınlıkla izledi.

SURVİVOR SERCAN’DAN BEKLENMEYEN ATAK!

Survivor Sercan “”Keşke olaylar tamamen kapalı kalsaydı ama benim de bir gururum ve bir duruşum var. Başından bugüne kadar birçok şey yaşandı. Asla peşinden koşan ben olmadım.” Sözleri ile herkesi şoke ederken eleme adayı olarak Nisa’yı göstermesi izleyenleri ekranlara kilitledi…

“NİSA’YA KIYAMIYORUM” SÖZLERİ AKILLARA GELDİ!

Survivor yarışmasında programın ilk günlerinde futbolcu Sercan’ın “Nisa’ya kıyamıyorum” sözleri ile başlayan aşk iddialarının ardından Nisa Bölükbaşı’na platonik bir aşk beslediği iddia edilen Sercan Yıldırım, Nisa ile konuşmuş ve “İnsanlar burada kendi içerisinde duygusal bir şeyler de yaşıyor. Sen ne düşünüyorsun?” diyerek Nisa’ya olan duygularını ifade etmişti.

Sercan Yıldırım’ı reddeden Nisa onu abisi olarak gördüğünü dile getirmişti…

KONSEYDE ORTALIK KARIŞTI- HER ŞEY KARŞILIKLI!

Eleme konseyinde Evrim’in ardından ikinci aday olan Nisa, “Benim ismini söyleyeceğini tahmin ediyordum İlk fırsatta bunu yapacaktı.” diyerek geçmişte yaşananlardan dolayı Sercan Yıldırım’ın intikam aldığını dile getirdi…

Nisa eleme adayı olarak isminin söylenmesinin ardından, Sercan’ın intikam aldığını söyledi.

Nisa zarar görmesin diye hep sustuğunu ama ada konseyindeki o sözden sonra susamayacağını belirtti. Kafasına takılan sorunlar yüzünden oyuna odaklanmadığını belirtti.

Sercan bu söze çok gerildi ve bugün ada konseyinde şaşırtan açıklamalarda bulundu. Nisa’yı sürekli koruduğunu söyleyen Sercan, hep peşinden koşan taraf olarak göründüğünü ve bu durumdan rahatsız olduğunu belirtti.

Her şeyin yarışmacıların gözü önünde yaşandığını, eski yarışmacılardan Aşkım, Aycan ve Ezgi’nin de bu durumu bildiğini belirtti. Cemal Can’ın da olayları bildiğini ve ona sorulabileceğini söyledi.

Keşke konu açılmasaydı ve saçma açıklamaları yapmasaydım diyerek konuşmasını bitirdi.

Nisa ise herhangi bir açıklama yapmak istemediğini söyledi.Bu durum kafaları iyice karıştırdı.

O NOTLARDA NE YAZIYOR?

Sercan Yıldırım, Nisa’nın konseydeki sözleri sonrası Evrim ve Elif’e içini döktü. Yıldırım, “O zaman her şey dökülsün. Ben bana gelen notları hiç açmadım. Bir sonraki konseyde açmayı düşünüyorum” dedi…

Ada konseyinde elindeki notları şimdilik açıklamayacağını söyledi.

Nisa ise sadece doğum günü kutladım dedi. Notlarda doğum günün kutlu olsun yazıyordu dedi.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı