adplus-dvertising

Serbest Bırakılan Tecavüz Zanlısı Bugün Tutuklandı

Dün Adana'da yalnız yaşayan 80 yaşındaki Fatma A.'ya tecavüz etmeye çalışan ve şiddet uygulayan İ.M. (54), Adana Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla tutuklanarak cezaevine gönderdi. İ.M., dün adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.
Takip et
Serbest Bırakılan Tecavüz Zanlısı Bugün Tutuklandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dün, gece saatlerinde yaşanan bir olay bütün ülkede tepkilere neden olmuştu. 54 yaşında öğrenilen İ.M. isimli şahıs, 80 yaşındaki Fatma A.’ya tecavüz etmeye çalışmış, kadının direnmesi sonrasında yaşlı kadına şiddet uygulamıştı.

Serbest Bırakılan Tecavüz Zanlısı Bugün Tutuklandı

DÜN, ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILMIŞTI

Komşularına sesini duyuran Fatma A., İ.M.’nin kendisine ”Bağırırsan seni yakarım” dediğini ve evine girmeye bile korktuğunu, bu şahsın tutuklanmasını istediğini ifade etmişti. Yaşlı kadına şiddet uygulayan yüzüne, ellerine ve vücuduna vuran zanlı İ.M., adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Tepki toplayan bu kararın ardından Adana Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti. Hakkında tutuklama kararı çıkarılan İ.M., polis ekipleri tarafından yaşadığı adreste gözaltına alındı.

Fatma A.’ya tecavüz etmeye çalışan ve kadını döven İ.M., tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bu olay sonrası rahat bir nefes alan ve öldürülme korkusuyla yaşadığını söyleyen Fatma A., biraz olsun rahat nefes almış oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.