Seni Çok Bekledim 4.yeni bölüm fragmanı izle-Zahide’nin korkunç kazası, öldü mü? Seni Çok Bekledim son bölüm özeti

Seni Çok Bekledim dizisi dün akşam 3.yeni bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümüz izleyenler Zahide’nin başına gelen korkunç kazayla sarsıldı. İzleyiciler 4.yeni bölüm fragmanını merakla bekliyordu, beklenen fragman yayınlandı. Zahide öldü mü? Seni Çok Bekledim 4.yenim fragmanı izle..
Takip et
Seni Çok Bekledim 4.yeni bölüm fragmanı izle-Zahide’nin korkunç kazası, öldü mü? Seni Çok Bekledim son bölüm özeti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Seni Çok Bekledim dizisi 13 Şubat’ta 3.bölümüyle ekranlara geldi. Ekrana gelen yeni bölümün sonu izleyicileri bir hayli şaşırttı. Peki, dizinin son bölümünde ne oldu? Seni Çok Bekledim son bölüm özetine ve yeni bölüm fragmanına ait detaylara bakabilirsiniz.

Seni Çok Bekledim son bölüm özeti

Annesiyle Kadir’in evinde karşılaşan Ayliz, Kadir’in açıklamalarını dinlemez ve kendisinden uzak durmasını ister. Kadir pes eder. Ayliz’i inandırmaya artık gücü kalmamıştır. Fakat Ayliz kısa sürede Kadir’e olan duygularının bastırılamayacak kadar güçlü olduğunu fark eder. Ancak yaşananlardan sonra Kadir’i ikna etmek kolay olmayacaktır. Erol ve Selo tekrar karşılaşır ve büyük bir kavga ederler. Bu kavga Selo’nun ailesiyle evden ayrılmasına ve büyük bir trajedinin yaşanmasına neden olacaktır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.