adplus-dvertising

Sen Çal Kapımı dizisinde oynayan Sarp Bozkurt koronavirüse yakalandı!

Ekranların sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'da koronavirüs paniği var. Kerem Bürsin, Hande Erçel gibi ünlü oyuncuların rol aldığı dizide Sarp Bozkurt'a koronavirüs teşhisi koyuldu.
Takip et
Sen Çal Kapımı dizisinde oynayan Sarp Bozkurt koronavirüse yakalandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Erdem Şangay karakterini canlandıran Sarp Bozkurt’un koronavirüse yakalandığı gün yüzüne çıktı.

Bozkurt’un koronavirüse yakalandığı, Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşları Anıl İlter ve Melisa Döngel’in sosyal medyadaki geçmiş olsun paylaşımlarıyla gün yüzüne çıktı.

Sen Çal Kapımı dizisinde oynayan Sarp Bozkurt koronavirüse yakalandı!

Sarp Bozkurt, paylaşımların sonrasında “İyi ki varsınız” diye şu açıklamalarda bulundu:

“Ben esasında tamamen geçmesini, tamamen iyileşmeyi bekliyordum söylemek için. Ama gün yüzüne çıktı tabii… Bu hastalığı çok ağır geçiren insanlar var. Çok hafif geçiren insanlar da var. Ben neyse ki bir hafta hatta 8 gün olmak üzere evde geçirebildim bu dönemi. Akciğerde tutulum var kortizon tedavisi ile kendime gelmeye çalışıyorum. Her geçen gün daha da iyiye gidiyorum. Bir biçimde ateşimin düşmesini bekliyorum. Çok şekersiniz” ifadelerini kullandı.

Sen Çal Kapımı dizisinde oynayan Sarp Bozkurt koronavirüse yakalandı!

SARP BOZKURT KİMDİR?

Sarp Bozkurt, 4 Ekim 1989’da Mersin’de dünyaya gelmiştir. Tolga Çevik’in dayısının oğludur. Sarp Bozkurt, eğitimini Sabancı Üniversitesi’nde tamamlarken Kaşmer Mektebi adlı tiyatro ekibinde de yer almıştır.

10 yaşındayken Tolga Çevik’in aracılığıyla oyunculuğa adım atan genç oyuncu bir kaç dizide küçük rollerde yer almıştır. 2000 senesinde Dinosaur adındaki animasyon filminde bir karaktere sesiyle yaşam vermiştir. Birçok komedi oyununda sahne alan oyuncu, esas çıkışını Komedi Dükkanı’nda yaparak tanınmaya başlamıştır. Sarp Bozkurt, müzikle de ilgilenmekte ve bateri çalmaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
XX
20 Nisan 2021, 11:28 tarihinde yazildi

herkes biliyordu Hande Ercel ile Kerem Bursinin beraber oldugunu cokta merak etmistim iki buz dagi tencere yuvarlanmis kapagini bulmus ikiside cok itici neyi varsa bu Handenin devamli doladiniz dilinize elinize o ne öyle dis macunu reklami simariklik reklami diyelim utanma diye birsey yok dil cikarilarak reklam yapilmaz yapanada hayret yaptiranada böylemi reklamlar yapiyorsnunuz.icimiz yiyce kalkti su zor günnerde oturupta düsünün bakalim gelecek nasil olacak diye.

  • Cevapla
  • 0