Sen Çal Kapımı 3. bölüm fragmanı

Yayınlandığı ilk bölümden beri herkesin beğenisini kazanan Sen Çal Kapımı yaza damgasını vurdu. Hande Erçel'in Eda Kerem Bürsin'in Serkan rollerinde yer aldığı dizi seyirciler tarafından tam not aldı. 2. bölümüyle de eğlenceli dakikalar yaşatan dizinin yeni bölümü de merak edilmeye başlandı. Herkes Eda neden okulu bıraktı, neden mezun olamadı, Serkan Bolat Eda'ya ne yaptı gibi sorular sormaya başladı ve yeni bölümleri merak eti. Bu soruların cevabı ve fragman araştırılmaya balandı. 22 Temmuz Çarşamba yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı 3. yeni bölüm fragmanı haberimizde...
Takip et
Sen Çal Kapımı 3. bölüm fragmanı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerinde Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in rol alacağı yeni dizi Sen Çal Kapımı dizisinin yapımcılığını MF Yapım üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu Sen Çal Kapımı’nın senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu kaleme alacak. Kutlu en son Erkenci Kuş dizisini de yazmıştı.

Haziran ayında çekimlerine başlanan dizinin konusu ise kısaca şöyle; Tüm hayatını eğitimine bağlayan Eda Yıldız’ın bursunu keserek onu eğitiminden alıkoyan Serkan Bolat ile yolları kesişmesi sonrasında 2 ay kendisiyle nişanlı taklidi yapması karşılığında bursunu yeniden vereceğini söyleyen Serkan’ın teklifini başta kabul etmese de şartlar bu teklifi kabul etmesine neden olacaktır. Bu nişanlılık oyunla başlayıp tutkulu bir aşka nasıl dönüştüğünün hikayesi ekranlara gelecek. Genç oyunculara Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi başarılı isimlerde eşlik ediyor.

SEN ÇAL KAPIMI 2. BÖLÜM ÖZETİ

Hayat tarzları tamamen farklı olan Eda ve Serkan’ın bir şekilde yolları kesişir ve nişanlı rolü yapmak zorunda kalırlar.

2. bölümde nişan hazırlıkları ile seyircilerin karşısına çıkan dizi de ikili insanları kandırmak için sevgili rolü yaparken yavaş yavaş yaklaşıyorlar.

EDA NEDEN OKULU BIRAKTI?

Eda Mardinli ve peyzaj mimarlığı son sınıfta burslu okuyan bir genç kız. Son sınıfa kadar  hep başarılı olan Eda, annesiz büyümüş ve hep kendi ayakları üzerinde durmaya çalışmış. Bursla üniversite  son sınıfa kadar gelen Eda’nın bir anda bursu kesilince Eda’nın eğitim hayatı bitiyor. Kimseden yardım almamaya karalı olan Eda kendisine bakan halasından da destek istemeyince okula devam edemi yır ve Serkan Bolat’tan nefret ediyor.

Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimiz güncellenecktir. Güncel fragman görünmüyorsa CANLI HABER bağlantısını tıklayın.

Ayrıntılar geliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.