SemYankı, inşaat işçilerinin cinsel saldırısına uğradığını o anları anlattı!

SemYankı başından geçen korkunç olayı ilk defa Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalı ‘dur bi dinle’de anlattı. Yankı, evinin terasında cinsel saldırıya uğradığını ve bu olay yüzünden 8 yıl psikoloğa gittiğini açıkladı.
Takip et
SemYankı, inşaat işçilerinin cinsel saldırısına uğradığını o anları anlattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur Şarkıcı SemYankı, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına misafir oldu. Abisini sahneden nasıl kaybettiğini anlatan Yankı, daha sonra ise bir inşaat işçisi tarafından Çengelköy’deki evinde cinsel saldırıya uğradığı olayı anlattı.

ABİSİ GÖZLERİ ÖNÜNDE ÖLDÜ

SemYankı yaşamının dönüm noktası olan abisi Metin Yankı’yı sahnede gözünün önünde kaybettiği anları şu şekilde anlattı.

“O gece bende sahnedeydim. Sahnede gözümün önünde oldu o olay. Abimin boynu kırıldı. Omurilik küçük beyinciğe saplanmış, baştan aşağısı felç oldu. Aynı zamanda kaburga da kırılıp akciğere saplanınca hem beyin kanaması hem de iç kanamasıyla kaybettik.

SemYankı, inşaat işçilerinin cinsel saldırısına uğradığını o anları anlattı!

Çok kötü bir süreçti. 49 yıl oldu. Yapılacak bişey yoktu. Babamın dengesini kaybetmesiyle ilgili, bir de çalıştığı mekanın tavanı alçak. Babam 1.90 boylarında, abim ise 1.70’lerde. tavan ise 2.50 filan. Yani ayakta dengede durmaya çalışırken abim ayağını tavana vurunca babamın başındaki Demir ile tavan arasına boynu kırılıyor.

“İNŞAATTAKİ AMELE BANA KAFAYI TAKMIŞ”

Çengelköy’deki evimde inşaat işçisinin saldırısına uğradım 8 yıl psikoloğa gittim. Bu terastaki olayda ben Çengelköy’deki evime taşındım zaman karşıda inşaat var. Oradaki bir amela takmış bana kafayı.

CENK KORAY’I TOPRAĞA VERDİĞİMİZ GÜN…

Evdeki çalışan kadın markete yolladım, bir sevgili bulmuş kadın gidiyor gelmiyor marketten. Gitse ve gelse bir şey yok. Cenk Koray’ı toprağa verdiğimiz gün ben evde terasta oturdum. Kadını beklerken biri geldi arkadan.

BOĞUŞMAYA BAŞLADIK

Seninle konuşmak istiyorum şeklinde konuştu kafa bir dünya. Ne istiyorsun filan dedim. Ben sana aşık oldum şeklinde konuştu. daha Sonra biz boğuşmaya başladık. Elimi balkonun ferfojesine taktım.
SemYankı, inşaat işçilerinin cinsel saldırısına uğradığını o anları anlattı!

ÜZERİMİ PARÇALARKEN KADININ AŞIK OLDUĞU ADAM KOŞTU

Adam benim üzerimi parçalarken sesimin feryadına evdeki çalışan kızın aşık olduğu adam koşmuş. Geliyor bana doğru. Adam kafasına tekme atıyorlar beni bırakmıyor. O kadar uyuşmuş. Yapışmış bana benle birlikte kalkıyor benle birlikte iniyor.

“TERASTA ÇIRILÇIPLAK KALDIM”

Sonra beni bir biçimde kurtardılar. Ben çırılçıplak kaldım paramparça terasta. İçeriye koştum ruhsatlı silahım vardı onu aldım. Sonra bu adamı yakalayıp hapse attılar.

Nakıs teşebbüs olduğu için 3,5 yıl yedi ve çıktı. Şuanda kim bilir hangi kadının başına bela olmuştur. Bu olay nedeniyle ben 8 yıl psikoloğa gittim, tedavi gördüm”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.