Şemsiyelerini Açıp Meraklı Gözlerle Trajediyi İzlediler!

Bir çatıya çıkarak intihar etmek isteyen vatandaşı polis 2,5 saatte ikna etti. Meraklı vatandaşlar yoğun yağmura rağmen olan biteni film izler gibi seyretti.

Şemsiyelerini Açıp Meraklı Gözlerle Trajediyi İzlediler!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kocaeli’de trajikomik görüntüler vardı. Körfez ilçesinde, bir binanın çatısına çıkarak hayatına son vermek isteyen 53 yaşındaki adam polise hareketli anlar yaşattı. Yaklaşık 2,5 saat adamı ikna etmeye çalışan emniyet yetkilileri sonunda amaçlarına ulaştı ve canına kıymak isteyen adam çatıdan inmeye ikna oldu.

Şahsın kendisini aşağı atma ihtimaline karşılık olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri de intikal etti. İtfaiye, 3 katlı binanın önüne şişme güvenlik yastığı açarken sağlık ekipleri de ambulansta hazır bekledi. İntihardan cayan vatandaş kısa bir sağlık kontrolünün ardından ifadesi alınmak üzere polis karakoluna götürüldü.

ÇEKİRDEK YİYEREK İZLEDİLER

Olayın asıl ilginç tarafı ise meraklı vatandaşların tutumuydu. Çoluk çocuk olay yerine gelen vatandaşlar çekirdek yiyerek olan biteni izledi. Meraklı gözleri yağan yoğun yağmur da etkileyemedi. Yağmura aldırış etmeyen, çoğu kadınlardan oluşan meraklı kalabalık şemsiyelerini açarak girişimi izlemeye devam etti. Şemsiyesi olmayan bazı kişiler ise kıyafetleri veya battaniyelerle yağmurdan korunmaya çalıştı. Ortaya çıkan ilginç görüntü polisleri de kızdırdı. Çevredeki vatandaşlara tepki gösteren polis ve itfaiye ekipleri, işlerini zorlaştırdıklarını söylese de bu sözlere çok aldırış eden olmadı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.