adplus-dvertising

Şemsetdin Hancı: ‘Tüm planlarımızı Şampiyonlar Ligi için yapıyoruz’

Trabzonspor Finans ve Proje Geliştirme Sorumlusu Şemsetdin Hancı, bütün planları Şampiyonlar Lig’ne göre yaptıklarını söyleyerek, önümüzdeki sezon birlik, birlikteliğe ve kenetlenmeye daha fazla ihtiyaç duyacaklarını belirtti.
Takip et
Şemsetdin Hancı: ‘Tüm planlarımızı Şampiyonlar Ligi için yapıyoruz’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Trabzonspor’un şampiyonluğu kutlanmaya devam ederken, önümüzdeki sezonun çalışmaları ise hız kesmeden sürüyor. Trabzonspor Yönetim Kurulu Mensubu Şemsetdin Hancı, yeni sezon ve Şampiyonlar Ligi planları doğrultusunda kuvvetli ve alternatifli kadronun temellerini atmak için yoğun tempoda çalıştıklarını aktararak, gelecek sezon daha zorlu ve çekişmeli geçeceğini, rakiplerin karşılarında daha kuvvetli olmak için çaba göstereceklerini vurguladı. Hancı, Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın Türk futbolunun geleceği için yürürlüğü koyduğu Bankalar Birliği anlaşmasıyla kulüplerin rahat bir nefes aldığını söyledi.

Şemsetdin Hancı: ‘Tüm planlarımızı Şampiyonlar Ligi için yapıyoruz’

Dünya Trabzon ve Trabzonspor’u merak ediyor”

Trabzonspor Finans ve Proje Geliştirme Sorumlusu Şemsetdin Hancı, şampiyonluk kutlamalarını taraflı-tarafsız herkesin büyük bir beğeniyle takip ettiğini vurgulayarak, “Dünya Trabzon ve Trabzonspor’u merak ediyor. En küçük bir olumsuzluğa meydan vermeden örnek kutlama organizasyonları gerçekleştirdik. Tüm dünya bizi takip etti. Ülkemizin tanıtımı ismine mühim bir başarı elde ettik. Sorumluluğumuz daha da arttı. Trabzonspor tekrardan şampiyon olsa da kutlamalara gelelim diyen birçok insanın güzel duygularıyla karşılaştık. Bu bizim için büyük bir onurdu“ ifadelerini kullandı.

“Önümüzdeki sezon daha zorlu geçecek”

Şemsetdin Hancı: ‘Tüm planlarımızı Şampiyonlar Ligi için yapıyoruz’

Şemsetdin Hancı, önümüzdeki sezonun daha da zorlu geçeceğini belirterek, “Rakiplerimiz daha kuvvetlenerek karşımızda olacaklar. Kadrolarını buna göre şekillendirecekler. Biz çalışmalarımıza geçtiğimiz aylarda başladık. Daha iyisini yapmak için gayret ediyoruz. Yöneticiler olarak devamlı zirvede, şampiyon olan bir Trabzonspor için ne gerekiyorsa yapmaya çalışacağız. Bu sezon beraber olmanın kuvvetini gösterdik. Önümüzdeki sezon birlik, birlikteliğe ve kenetlenmeye daha fazla ihtiyaç duyacağız” şeklinde konuştu.

Şemsetdin Hancı: ‘Tüm planlarımızı Şampiyonlar Ligi için yapıyoruz’

“Bütün planlarımızı Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmak için yapıyoruz”

Hancı, Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmenin Trabzonspor markasına büyük bir katkı sağlayacağına inandığını dile getirerek, şunları cümlelere yer verdi:

“Şampiyonluk kutlamaları sırasında dünyada ve Avrupa’da kulübümüze karşı büyük bir sempati oluştu. Yoğun bir taraftar topluluğuna sahibiz. Onlarında destekleriyle Avrupa’da güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Şampiyonlar Ligi bambaşka bir atmosfere sahip. Gelir açısından, oyuncuların kendilerini vitrine çıkarma ismine mühim bir yer. Tüm zorlukların üstesinden geldiğimiz gibi buranında hakkını camia olarak vereceğiz. Play-off aşamasında olumsuzluk olacağını düşünmüyorum. Futbol bu, olumsuzluk olsa da dünyanın sonu değil. Biz planlarımızı bu arenaya göre yapıyoruz.“

Şemsetdin Hancı: ‘Tüm planlarımızı Şampiyonlar Ligi için yapıyoruz’

“Berat Albayrak ülke futboluna nefes aldırdı”

Hancı, Bankalar Birliği yapılandırmasının kulüplere rahat bir nefes aldırdığını hatırlatarak, “Trabzonspor olarak sürdürülebilir ekonomi politikamızdan taviz vermemiz söz konusu değil. Yapılan anlaşma koşullarını yerine getirme ismine planlarımızı yapıyoruz. Bugün Türk futbolu nefes alıyorsa eski Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’ın katkılarını kesinlikle unutamayız. Ülke futbolu için yürürlüğe soktuğu Bankalar Birliği yapılandırması çok önemliydi. Ülke futbolunun geleceği için mühim bir adıma imza attı. Trabzonspor’a siyaset üzeri bakış açısı, ailece Trabzonspor’u yaşıyor olmaları yalnızca bir futbolsever olduğunun göstergesi. Bizimle beraber sevinçte ve acıda göz yaşlarını tutamayan, bordo-mavili renklere gönül vermiş mühim bir değerimiz” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.