adplus-dvertising

Semiha Yankı ve Erkan Özerman Kavgası Büyüyor! Beni Satmaya Çalıştı!

83 yaşındaki prodüktör, organizatör ve sanatçı menajeri Erkan Özerman taciz iddialarıyla gündemden düşmüyor. Bu kez Semiha Yankı, Erkan Özerman’la 46 yıl önce yaşadıklarını öfkeyle anlattı. Yankı, “Seninle Bir Dakika” adlı şarkıyla yarıştığı ve sonuncu olduğu 1975 Eurovision Şarkı Yarışması dönüşünde Özerman’ın kendisini satmaya çalıştığını iddia etti.
Takip et
Semiha Yankı ve Erkan Özerman Kavgası Büyüyor! Beni Satmaya Çalıştı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen 34. Best Model Türkiye yarışmasının ardından yarışmacıların organizatör Erkan Özerman ile ilgili iddiaları gündem oldu. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’a konuşan 63 yaşındaki şarkıcı Semiha Yankı, açtı ağzını yumdu gözünü.

Magazin Noteri programına konuk olan Özerman Semiha Yankı ile yaşadığı durumu anlattı. Bunun üzerine Yankı 2. Sayfa programına katılarak duruma açıklık getirdi.

Yankı, şunları söyledi: “Erkan Özerman beni satmaya kalktı. Azgın teke. Bu kadar ahlaksız bir adam olamaz. Eurovision’a katıldığımda yanıma geldi. 17 yaşındayken bana, ‘Bakire misin?’ diye sordu. Bu adama kinim hiç bitmez. Terk etsin ülkeyi!”

Semiha Yankı ve Erkan Özerman Kavgası Büyüyor! Beni Satmaya Çalıştı!

“Fransa’da beni evde unuttu, aç kaldım”

46 sene geçmesine rağmen kızgınlığı dinmeyen Semiha Yankı, “Erkan Özerman beni satmaya kalktı” açıklaması ve yaşanan son iddialar sorusuna, “Kesinlikle doğru… Azgın teke… Bu kadar ahlaksız bir adam olamaz. Normal bir kişilik değil. Kıvanç Tatlıtuğ adamın yanında neler yaşadı. Eurovision’a katıldığımda yanımda geldi, 17 yaşında başıma gelmeyen iş kalmadı. Bana, ‘Bakire misin?’ diye sordu. Fransa’da beni evde unuttu, aç kaldım. 15 gün neler yaşadım. Bu adama kinim hiç bitmez. Terk etsin ülkeyi!” ifadelerini kullandı.

“Sen hala bakire misin? Bu zamanda bakirelik mi kaldı?”

Yankı sözlerini şöyle sürdürdü, “Eurovision yarışması İsveç’te yapılıyor, Erkan Özerman beni Paris’e götürdü. Sonra Paris’te bir yere yemeğe götürüldük. Kel kafalı kısa boylu bir adam vardı masada. Adam Elmas Kralı Tosunyan’mış. Erkan Ağabey beni evde yalnız başıma bırakma korkuyorum dedim. Bana ‘Sen hala bakire misin? Bu zamanda bakirelik mi kaldı?’ dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.