adplus-dvertising

Semiha Yankı: “Erkan Özerman bu ülkeyi terk etsin”

Usta ses sanatçısı Semiha Yankı, açtı ağzını yumdu gözünü. Semiha Yankı Daha önce de Erkan Özerman hakkında buna benzer açıklamalarda bulunmuştu. 
Takip et
Semiha Yankı: “Erkan Özerman bu ülkeyi terk etsin”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Semiha Yankı, şunları söyledi: “Erkan Özerman beni satmaya kalktı. Azgın teke. Bu kadar ahlaksız bir adam olamaz. Eurovision’a katıldığımda yanıma geldi. 17 yaşındayken bana, ‘Bakire misin?’ diye sordu. Bu adama kinim hiç bitmez. Terk etsin ülkeyi!”

Ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’a konuşan şarkıcı Semiha Yankı da Erkan Özerman ile ilgili yaşadıklarını anlattı.

“Fransa’da beni evde unuttu, aç kaldım”

46 sene geçmesine rağmen kızgınlığı dinmeyen Semiha Yankı, “Erkan Özerman beni satmaya kalktı” açıklaması ve yaşanan son iddialar sorusuna, “Kesinlikle doğru… Azgın teke… Bu kadar ahlaksız bir adam olamaz. Normal bir kişilik değil. Kıvanç Tatlıtuğ adamın yanında neler yaşadı. Eurovision’a katıldığımda yanımda geldi, 17 yaşında başıma gelmeyen iş kalmadı. Bana, ‘Bakire misin?’ diye sordu. Fransa’da beni evde unuttu, aç kaldım. 15 gün neler yaşadım. Bu adama kinim hiç bitmez. Terk etsin ülkeyi!” ifadelerini kullandı.

“Sen hala bakire misin? Bu zamanda bakirelik mi kaldı?”

Yankı sözlerini şöyle sürdürdü, “Eurovision yarışması İsveç’te yapılıyor, Erkan Özerman beni Paris’e götürdü. Sonra Paris’te bir yere yemeğe götürüldük. Kel kafalı kısa boylu bir adam vardı masada. Adam Elmas Kralı Tosunyan’mış. Erkan Ağabey beni evde yalnız başıma bırakma korkuyorum dedim. Bana ‘Sen hala bakire misin? Bu zamanda bakirelik mi kaldı?’ dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.