Semih Yalçın’un Oğlu Turan İlteber Yalçın Hayatını Kaybetti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu Turan İlteber Yalçın, Ankara Kalesi'nin surlarından düşerek hayatını kaybetti.

Ankara Kalesi’nin surlarından kayalıklara düşen MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın oğlu Turan İlteber Yalçın, yaşamını yitirdi.

İKİ GENÇ ANKARA KALESİ’NDEN DÜŞTÜ

Ankara Kalesi’ndeki Türk bayrağının olduğu surlardan iki kişinin düştüğü haberinin ardından bölgeye çok sayıda polis birimi gönderildi. Olay yerine 112 Acil Servis ve itfaiye de gönderilirken, bölgeye giden birimler surların yaklaşık 70 metre altındaki kayalıklar üstünde iki gencin hareketsiz şekilde yattığını gördü.

Kaleden zar zor aşağıya inen ilk yardım birimleri gençlerden birinin ağır yaralı olduğunu, diğerinin ise yaşamını yitirdiğini tespit etti.

SEMİH YALÇIN’IN OĞLU ÇIKTI

Kimliği tespit edilemeyen yaralı genç olduğu yerden güçlükle alınarak ambulansla Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Yaşamını yitiren gencin ise MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın oğlu Turan İlteber Yalçın olduğu meydana çıktı.

MHP’LİLER OLAY YERİNE AKIN ETTİ

Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, yanındaki polis müdürleriyle olay yerinde incelemeler yaptı. Acı haberi duyan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın da olay yerine giderek Yılmaz’dan bilgi aldı. Bu esnada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker ile MHP’li bazı milletvekilleri de olay yerine hareket etti.

Olay yeri inceleme birimlerinin çalışmaları ve savcının incelemesinin sonrasında Turan İlteber Yalçın’ın cesedi otopsi yapılmak için Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı