Semih Özsoy’a TBF’den Kötü Haber!

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Semih Özsoy'a verilen 45 gün hak mahrumiyeti ve 125 bin lira ceza ile ilgili karar değiştirilmeyecek!

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Semih Özsoy’a verilen 45 gün hak mahrumiyeti ve 125 bin lira ceza ile ilgili karar değiştirilmeyecek! TBF yapılan incelemenin ardından cezada değişimi gerektirecek bir durum olmadığını tespit etti. Böylece verilen 45 günlük cezada herhangi bir indirime gidilmedi.


TBF AÇIKLAMA YAPTI

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Semih Özsoy’a verilen 45 gün hak mahrumiyeti ve 125 bin lira ceza ile ilgili karar değiştirilmeyecek! TBF yapılan incelemenin ardından cezada değişimi gerektirecek bir durum olmadığını tespit etti. Böylece verilen 45 günlük cezada herhangi bir indirime gidilmedi. TBF’nin yaptığı açıklama şu şekilde;Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes arasında geride kalan sezon oynanan Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off final serisi 4. maçına ilişkin Semih Özsoy’a verilen cezanın, Gençlik ve Spor Bakanlığı Tahkim Kurulu tarafından 5 Ağustos’ta yeniden incelenmek üzere iade edildiği ve kararda değiştirilecek bir husus tespit edilmediği vurgulanarak, “Hakaret ve saldırı ihlalleri sebebiyle verilen cezaların toplanması suretiyle, hak mahrumiyeti cezasının infazı tedbir tarihinden başlamak üzere, 45 gün hak mahrumiyeti ve 125 bin lira para cezası ile cezalandırılmasına, oy birliği ile karar verilmiştir.” denildi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı