adplus-dvertising

Selin Karacehennem’den yeni ilişki tavsiyeleri! “Kocanız üşeniyorsa…”

Kendisine gelen soruları sosyal medya hesabından cevaplayan evlilik ve ilişki terapisti Selin Karacehennem, “İlişkiye bile girmeye üşenen kocam var. Nasıl onu kendime çekeceğim” sorusuna verdiği cevapla dikkatleri çekti.
Takip et
Selin Karacehennem’den yeni ilişki tavsiyeleri! “Kocanız üşeniyorsa…”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur hayat koçu, psikolojik danışmanlık, evlilik ve ilişki terapistliği yapan Selin Karacehennem, gelen soruları Instagram hesabından yayınlıyor.

BEKARET SORUSUNA YANITI OLAY OLMUŞTU!

Geçtiğimiz günlerde, “Kocamla evlenmeden önce yaşadığım ilişkiyi kocama anlattım, benden duysun, başkasından işitmesini istemedim. Her kavgada bu vaziyeti başıma kakıyor. Ne söylemeliyim ki bunu artık ağzına dolamasın.”

Sorusuna verdiği, “Her dakika size ne diyorum. Sakın anlatmayın! Duyduğu zaman konuşsun. Hayır diyeceksin daima. Herkes değişik, illa gelmez. ‘Seninle tanışacağımı bilseydim kimseyle görüşmezdim, ufak tefek şeyler yaşadık, o kadar’ dersin. Senden sonrası mühim. Senden sonra herhangi bir şey yaptım mı…

Selin Karacehennem’den yeni ilişki tavsiyeleri! “Kocanız üşeniyorsa…”

Ama yaşamımda kimse yokken tanımaya çalıştım. Lütfen bu konuyu gündeme taşıyarak münasebetimizi bozmayalım.” cevabıyla sosyal medyada gündem olmuştu.

“İLİŞKİYE BİLE GİRMEYE ÜŞENEN KOCAM VAR”

Gene kendisine gelen soruları cevaplayan Karacehennem, “İlişkiye bile girmeye üşenen kocam var. Nasıl onu kendime çekeceğim? Devamlı telefonla oyun oynuyor” biçiminde gelen soruya verdiği cevap dikkat çekti.

Selin Karacehennem’den yeni ilişki tavsiyeleri! “Kocanız üşeniyorsa…”

“ÜROLOĞA GİTSİN”

Devamlı telefonla oynamasının evlilikte problem oluşturduğunu dile getiren ilişki terapisti, “Eğer erkekliği normalse bir yerde sana ihanet ediyor. Taş gibi kadınsın yanında. Söyle bir üroloğa gitsin” ifadelerini kullandı.

“BU ŞEKILDE KOCALIK OLMAZ”

Bu Şekilde kocalık olmaz diyen Karacehennem, “Bugün ayrılsan kocalık vazifesini yapmıyor dediğin an da seni boşuyorlar” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.