Selin Genç, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde en çok zorlandığı sahneyi açıkladı

Üçüncü sezonuyla seyirci karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova’da Gülten’i canlandıran güzel oyuncu Selin Genç, dizide kan donduran tecavüz sahnesiyle ilgili konuştu.
Takip et
Selin Genç, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde en çok zorlandığı sahneyi açıkladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hilal Altın Bilek, Kerem Alışık, Hande Soral gibi ünlü isimleri kadrosunda bulunan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde çarpıcı hikayesiyle dikkat çekiyor.

Her bölümüyle seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başaran dizinin 36. bölümünde Selin’in Ercüment tarafından tecavüze uğradığı anlar çarpıcı bir şekilde sahnelendi.

Dizide Selin karakterini canlandıran Selin Genç, zor anlar yaşamasına neden olan tecavüz sahnesiyle ilgili konuştu. 26 yaşındaki oyuncu, “Ben çok ağır performans sahneleri çektim. Umarım hakkını vermişimdir. Özellikle tecavüz sahnesi beni çok zorlamıştı” dedi.

Oyunculuk kariyerinde ilk deneyimini yaşayan Genç sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bunu deneyimlemedim ama bunu deneyimleyen insanlarla konuşmak, onların acılarını paylaşmak, neye benzediğini keşfetme süreci çok acılıydı benim için.”

Sahne öncesindeki psikolojik durumu hakkında da konuşan oyuncu, “Performanstan önce psikolojik olarak öncesi sıkıntılıydı benim için” dedi.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.