adplus-dvertising

Selin Ciğerci’den Neslican Tay İsyanı

Selin Ciğerci, Neslican Tay'ın cenazesinde, Neslican'ın çalıştığı kanaldan ve yakın çevresinden kimseyi göremediğini söyleyerek isyan etti.
Takip et
Selin Ciğerci’den Neslican Tay İsyanı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Neslican Tay’ın cenazesine katılan Selin Ciğerci, cenazede Neslican’ın yakın çevresi ile çalıştığı kanaldan hiçbir yetkiliyi göremediğini söyleyerek isyan etti. İyi gün dostu olarak nitelendirdiği bu insanlara sitem eden Selin Ciğerci, Neslican Tay’la sosyal medyada tanıştığını ve kendisini düğününe davet ettiğini söyledi.

SELİN CİĞERCİ: NESLİCAN TAY DÜĞÜNÜMÜZE GELECEKTİ

Cinsel tercihini kadın olmaktan yana kullanan ve bu kararıyla çok yargılanan fakat kararının arkasında durarak bir birey olduğu ve hissettiği gibi yaşamak için kendi hayat çizgisini seçen Selin Ciğerci, nişanlısı Gökhan Çıra’nın da toplumdan dışlandığını söyledi. Futbolcu olan nişanlısı Gökhan Çıra’nın, futbol oynadığı kulüpten, kendisiyle beraber olduğu öğrenilince kovulduğunu söyleyen Ciğerci, pes etmediklerini ve nişanlısının bu takıma tekrar takım başkanı tarafından çağrıldığını söyledi.

Neslican Tayı’da düğününe davet ettiğini söyleyen Selin Ciğerci ne yazık ki vefat haberini aldıklarını söyledi. “Düğünde halay çekeceğim.” diyen Neslican’ı toprağa vermenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyleyen Ciğerci, Neslican’ın yakın çevresini göremediğini söyleyerek duruma isyan etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.