Selin Ciğerci tarafından mahkemeye verilen Deniz Akkaya’ya hapse girecek! Aranıyor…

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile eşi Gökhan Çıra’ya mahkemenin önlem kararına karşın hakaret ettiği gerekçesiyle 3 günlük zorlama hapsine çarptırılan Deniz Akkaya ile ilgili yakalama kararı çıkartıldı. Karar sisteme düştükten hemen sonra Deniz Akkaya yakalanması vaziyetinde 3 günlük hapis cezasını çekmek üzere cezaevine girecek.
Takip et
Selin Ciğerci tarafından mahkemeye verilen Deniz Akkaya’ya hapse girecek! Aranıyor…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Deniz Akkaya ile ilgili infaz savcılığına gitmediği için yakalama kararı çıkartıldı. Deniz Akkaya hapis cezasına itiraz etmiş fakat itirazı reddedilmişti. Adliyeye kendisinin gelmesi vaziyetinde infaz savcılığında hapis cezası için erteleme talebinde bulunabilir.

Karar sisteme düştükten hemen sonra Deniz Akkaya bütün Türkiye çapında polis tarafından aranmaya başlanacak.

Yakalanması vaziyetinde polis eşliğinde adliyeye getirilecek ve tutuklanarak 3 günlük hapis cezasını çekmek üzere cezaevine girecek.

Selin Ciğerci tarafından mahkemeye verilen Deniz Akkaya’ya hapse girecek! Aranıyor…

Adliyeye kendisinin gelmesi vaziyetinde infaz savcılığında hapis cezası için erteleme talebinde bulunabilir.

Bir programda yorumculuk yapan Deniz Akkaya, çocuk sahibi olmak isteyen Selin Ciğerci’ye ‘Senin çocuğun olmaz.’ deyince, ikili arasında sert bir münakaşa meydana geldi.

Sosyal medyaya da konu olan kavgayla alakalı meşhur adlar de paylaşımda bulundu. İşte Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci olayının perde arkası…

Futbolcu Gökhan Çıra ile nikah masasına otura Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak taşıyıcı anne taktiğiyle çocuk sahibi olmak istediğini dile getirmiş, takipçilerinden dua istemişti. Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’nin bu açıklamasını yorumculuk yaptığı programa taşıdı.

“Selin Ciğerci taşıyıcı anneyi evinde tutuyor” iddiaları üstüne canlı yayına bağlanan Selin Ciğerci, ateş püskürdü.

Selin Ciğerci tarafından mahkemeye verilen Deniz Akkaya’ya hapse girecek! Aranıyor…

Deniz Akkaya’nın iddialarını yalanlayan Ciğerci, söz konusu kişinin taşıyıcı anne olmadığını, eltisi olduğunu, lüzumlu fotoğrafları göndereceğini belirtti.

Henüz taşıcıyı anne olmadığını belirten Selin Ciğerci yalnızca istediğini dile getirdiğini belirtti.

Deniz Akkaya’nın “Senin çocuğun olamaz böyle. Yasalar izin vermiyor.” sözleri üstüne çileden çıkan Selin Ciğerci, “Sana ne! Sen kendini Müge Anlı mı?” zannediyorsun diye tepkisini dile getirdi.

Selin Ciğerci kimdir?

Selin Ciğerci 4 Nisan 1984 tarihinde doğdu. Futbolcu Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci sosyal medyanın ve magazin dünyasının gündeminde sık sık yer alıyor.

Şarkıcılığı kadar sosyal medya fenomenliği ve evliliği ile de magazin basınında yer verilen Selin Ciğerci son zamanda merak konusu olan meşhur adların başında yer alıyor.

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ ismiyle ünlenmişti.

3 sene önce geçirdiği ameliyat sonrasında ismini Selin Ciğerci olarak değiştirdi.

Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının meşhur bir hazır giyim şirketinin sahibi olduğunu söyleyen Selin Ciğerci, DJ’lik yaparak yaşamını sürdürmektedir.

Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı.

Kendisi ve ailesi ile ilgili çok ayrıntılı bilgiler vermek istemeyen sosyal medya fenomeni, bugüne kadar milletvekili, meşhur futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu ifade etmişti.

Son olarak Gökhan Çıra ile beraber olan Selin Ciğerci evlilik arefesindeyken ayrılık kararı aldı.

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ ismiyle ünlenmişti. Geçirdiği ameliyatın sonrasında ismini Selin Ciğerci olarak değiştirdi.

Selin Ciğerci, o dönem verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının meşhur bir hazır giyim şirketinin sahibi olduğunu söylemişti.

Selin Ciğerci tarafından mahkemeye verilen Deniz Akkaya’ya hapse girecek! Aranıyor…

Selin Ciğerci, uzun bir süredir beraber olduğu futbolcu Gökhan Çıra ile 2019 senesinde görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.

Eşi Gökhan Çıra kimdir?

Gökhan Çıra, 16 Şubat 1996 tarihinde Tokat’ta dünyaya geldi. Ailesi Ordu’da yaşayan Gökhan Çıra, aslen Tokatlı. Futbol kariyerine Fatsa Yaşamspor’da başladıktan sonra, Altınordu Belediyespor, Soyaspor Gençlik kulüplerinde amatör lisansla forma giydi.

Galatasaray’ın U19 takımında 2015/16 sezonunda 25 bin euro bedelle transfer edilen Gökhan Çıra, bir sene sonra Beylerbeyi takımına transfer oldu.

Gökhan Çıra, 2017/18 sezonunda Diyarbekirspor’da top koşturmaya başladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.