Selin Ciğerci, Pınar Altuğ’un yeni mağazasını ziyaret etti!

Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, Etiler’deki yeni mağazasında işinin başındaydı. Altuğ’u, Selin Ciğerci ziyaret etti. Muhabirlerle sohbet eden ikiliden Ciğerci, eşi Gökhan Çıra hakkında sorulara cevap vermezken; Pınar Altuğ, arkadaşına destek çıktı.
Takip et
Selin Ciğerci, Pınar Altuğ’un yeni mağazasını ziyaret etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bodrum’da kendi ismini taşıyan bir mağazası bulunan oyuncu Pınar Altuğ, ikinci şubesini Etiler’de açmıştı. Altuğ, önceki gün işinin başındayken objektiflere yansıdı.

Sık sık mağazaya geldiğini belirten Altuğ, “Yeni olduğu için mutlaka eksik şeyler oluyor. Ne daha iyi olur diyerek fikir üretiyoruz” diye mağazanın düzeni için uğraştığını dile getirdi.

Pınar Altuğ, basın mensuplarının; “Son dönemde birçok meşhur isim tekstil işine girdi. Sizin tarzınız da beğeniliyor, siz hiç düşündünüz mü?” sorusuna da cevap verdi.

Oyuncu, “Tekstili hiç düşünmedim. Esasında şık giyiniyor diyorlar ama benim tarzım çok düzdür. Bu giydiğim mesela benim için çok süslü bir etek. Benim giyip beğendiklerimi herkes sever mi, giyer mi? Benim tarzım beğenilir mi, bilemedim” diyerek konuştu.

Öte yandan mağazaya alışverişe gelen Selin Ciğerci’nin alacakları ürünler için de yardımcı olan Pınar Altuğ, “Selin’in teknesini giydireceğim. Sonra size teknede poz verecek” şeklinde konuştu.

Selin Ciğerci, Pınar Altuğ’un yeni mağazasını ziyaret etti!

Zayıflamak için çabaladığını, “Size poz vermek için zayıflıyorum. Pınar Altuğ gibi olmayı hedefliyorum” sözleriyle açıklayan Ciğerci, eşi Gökhan Çıra ile arasının açık olduğu haberleri ile ilgili konuşmak istemedi.

Pınar Altuğ ise, “Boşanmışlar esasında. Allah korusun söylemeyin öyle şey iyi değil” diye, arkadaşına destek çıktı.

Sık sık boşanacakları haberleriyle gündeme gelen Selin Ciğerci-Gökhan Çıra çifti, birkaç ay önce gene ayrılık iddialarıyla gündeme gelmişti.

Gökhan Çıra’nın evlenme teklifi ettiği günü unuttuğu için Ciğerci’den özür dilemesi fakat sosyal medya fenomeninin eşi ile fotoğraflarını silmesi kafaları karıştırmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.