Selin Ciğerci, Instagram canlı yayında şoka girdi!

Instagram canlı yayınında şaşkına çeviren bir olay yaşayan Selin Ciğerci şoka girdi. Ciğerci’nin yayınına bağlanan şahıs cinsel organını gösterdi. Bir anda neye uğradığını anlayamayan Ciğerci, takipçisini hemen yayından kovdu.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci sosyal medyanın gündemine oturdu. Pandemi günlerinde daha da popüler olan canlı yayın sohbetini Ciğerci'de denedi.

Instagram’da canlı yayın yapan Selin Ciğerci, “abla çok mühim bir soru soracağım” diyen bir takipçisini yayına aldı. Yayına katılan kişi yayında cinsel organını gösterdi. Ciğerci, takipçisini hemen yayından attı.

"Hayatım boyunca ilk kez bu şekilde bir şey yaşıyorum" diyen Selin Ciğerci olayla alakalı "Bugün canlı yayında o terbiyesizliği yapanı bulamayacağımı zannediyorsa. .. Video, resim, isimi. .. Ne varsa avukatıma gitti. Burnundan nasıl fitil fitil getireceğim" şeklinde konuştu.

Instagram hesabının hikaye bölümünden videolu paylaşım yapan Selin Ciğerci "Avukatım uyuyordu, uyandırdım. O kişiyi bulacağım. Şeref ve namus sözü veriyorum size" şeklinde konuştu.

Ciğerci'nan yaşadığı bu olaya ise tepki yağdı.

Benzer Haberler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı