adplus-dvertising

Selin Ciğerci İngiltere’de evlendi iddiası bomba etkisi yarattı!

Görkemli bir düğünle evlenen futbolcu Gökhan Çıra ile sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci çifti, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir biçimde boşanmışlardı. Sosyal medya fenomeninin ortalama bir yıl önce Türk asıllı bir İngiliz vatandaşıyla İngiltere’de evlendiği iddia edildi.
Takip et
Selin Ciğerci İngiltere’de evlendi iddiası bomba etkisi yarattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir biçimde tek celsede boşanmışlardı. Onur Akay, katıldığı bir programda Selin Çıra hakkında şoke eden iddialar ortaya attı.

“SELİN CİĞERCİ, İNGİLTERE’DE EVLENDİ”

Akay, geçtiğimiz günlerde futbolcu Gökhan Çıra’dan boşanan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’nin, geçen yıl bir Türk asıllı İngiliz vatandaşı ile İngiltere’de evlendiğini açıkladı. Gökhan Çıra’nın boşandıktan bir gün sonra bir kadınla çekilmiş fotoğrafını da yayınlayan Onur Akay, esasında bu boşanmanın aldatma sebebi ile değil, Selin Ciğerci’nin taşıyıcı anneden çocuğu olduğu için gerçekleştiğini dile getirdi.

Selin Ciğerci İngiltere’de evlendi iddiası bomba etkisi yarattı!

“ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYOR”

Canlı yayında bu olayı Deniz Akkaya’nın da bildiğini ve belgelerini gördüğünü dile getiren Onur Akay, “Esasında Selin Ciğerci bir biçimde aldatmış gibi görülüyor. Ben onlara yakın kişilerden bu konuyu çok uzun süre araştırdım. Anlaşmalı bir biçimde boşanmalarının tek nedeni Selin Ciğerci’nin Türkiye’de yasal olmayan taşıyıcı anne taktiği ile çocuk sahibi olmak istemesi. İngiltere’de bir anne ayarlamış geçen yıl ve anneyi bulduktan sonrada Türk asıllı bir İngiliz vatandaşı ile evlenmiş Selin Ciğerci. Çocuk da hatta doğmuş.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.