Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra boşanıyor! Mal paylaşımı yapacaklar…

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, iki senelik evliliklerini bugün noktalıyor. İkilinin, kozmetik şirketinde beraber çalışmaya devam edeceği ve milyon liralık arabalarındaki ortaklığı sürdürecekleri öğrenildi.
Takip et
Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra boşanıyor! Mal paylaşımı yapacaklar…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve eski futbolcu Gökhan Çıra, iki senelik evliliklerini noktalama kararı aldı. İkili, bugün Beykoz Adliyesi’nde görülecek dava sonrası boşanacak. Çiftin, çeşitli konularda yaşadıkları fikir ayrılıkları sebebiyle boşanma kararı aldığı ifade edildi.

İddialar arasında çiftin, boşanmasına Çıra’nınnetinin neden olduğu yer alıyor. Ciğerci ise “Gökhan ile yollarımızı ayırıyoruz. Anlaşmalı biçimde boşanacağız” açıklamasını yaptı.

İkili, Bodrum’daki iki evini bölüşecek ve kozmetik şirketindeki ortaklıklarını devam ettirecek. Gökhan Çıra’nın 120 milyon TL alacağı iddiasının ise doğru olmadığı öğrenildi. Firma üstüne kayıtlı milyonluk lüks araçların ikisinin ortak malı olarak kalmasına karar verdikleri iddia edildi.

* Lamborghini Huracan: 3 milyon TL
* Mercedes G63: 2 milyon TL
* Cadillac Escalade: 1.7 milyon TL
* Rolls-Royce: 4.5 milyon TL

‘TANIŞTIĞIMIZDA 18 YAŞINDAYDI…’

Selin Ciğerci, Hürriyet’e verdiği röportajta Gökhan Çıra ile tanışma hikayesini anlatmıştı:

“Gökhan bir dönem Galatasaray’da oynamıştı. Ama çok eski bu anlattığım olay. Ben daha ameliyatlı değildim. Gökhan bana bilmeden mesaj attı. Ancak benimle görüşmedi. Devamlı mesajlaşıyorduk. Benim yaşamıma az önce bahsettiğim futbolcu girdi. O ilişkim bittikten sonra Gökhan’la bir yerde karşılaştık. Ben ameliyat olmuş, pembe kimliği filan almıştım o zaman. Gökhan’ı görünce “Ne kadar yakışıklısın, çok değişmişsin” dedim. Fotoğraflarında küçük duruyordu. O zaman 18 yaşındaydı, şuanda 22 yaşında. Karşılaştıktan sonra mesaj attım. Ama benim mesaj attığıma inanmamış. Ben ilk başta istemedim. “Ne kadar olgun olabilir ki, ne paylaşabilirim onunla” diyerek düşünüyordum. Gökhan o zaman Beylerbeyi Spor’da oynuyordu.
Gökhan’a 6-7 ay boyunca hiç yüz vermedim. Kendimi engelledim. Yaşı da benden küçük neticede. Onu tanımaya başladıktan sonra düşüncelerim değişti. Ailemden sonra bana en çok alaka gösteren insan Gökhan’dır. Geçtiğimiz yaz havuzdan kaptığım bir enfeksiyon sebebiyle neredeyse ölüyordum. Yoğun bakımda yattım. Gökhan kaldı yanımda. Annemler geldi gitti ama Gökhan hep kalmak istedi benimle.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.