Selin Ciğerci Gelin Hamamı Yaptı! Dansöz Oynattı

Futbolcu Gökhan Çıra ile evliliğe hazırlanan Selin Ciğerci, gelin hamamında oryantal oynattı. Dansözle göbek atan Ciğerci, para takmayı unutmadı.

Cinsiyet değiştiren ve sosyal medya fenomeni olan Selin Ciğerci ve futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra, 28 Ekim’de evlenmeye hazırlanıyor. Aylar öncesinden düğünü duyuran Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından düğün hazırlıklarını paylaşmaktan da büyük keyif duyuyor. Ciğerci son olarak, gelin hamamını ve oryantal dansçıyla yaptığı şovu sosyal medya hesabından paylaştı.

ORYANTAL İLE KARŞILIKLI GÖBEK ATTI

Düğüne bir hafta kala gelin hamamı düzenleyen Selin Ciğerci, dansöz ile karşılıklı olarak göbek attı ve bütün kurtlarını döktü. Ciğerci oryantale para takmaktan da geri kalmadı.

DÜĞÜN 28 EKİM’DE

28 Ekim’de dünyaevine girecek olan Selin Ciğerci ve futbolcu Gökhan Çıra, sürprizlerle dolu bir düğün yapacaklarını duyurmuştu. Çiftin şahitliğini yapacağı öğrenilen ilk isim Demet Akalın olmuştu. Selin Ciğerci, 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Gökhan Çıra’dan Ocak ayında sürpriz bir evlilik teklifi almıştı. Sürpriz karşısında gözyaşlarını tutamayan Selin Ciğerci, Gökhan Çıra’ya sarılarak, “Evet” cevabını vermişti.

Selin Ciğerci Gelin Hamamı Yaptı! Dansöz Oynattı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı