Selin Ciğerci Düğünün Yapılacağı Otelde Nedimeleriyle Eğleniyor!

Futbolcu Gökhan Çıra ile bu akşam dünyaevine girecek olan Selin Ciğerci, düğünün yapılacağı otel odasından nedimeleriyle pozlarını paylaştı.

Selin Ciğerci, bu akşam hayatını Gökhan Çıra ile birleştirmeye hazırlanıyor. Düğün için bir otel tercih eden ünlü çift, akşam saatlerinde başlayacak olan düğünü bekliyor. Selin Ciğerci, sabahın erken saatlerinde babaevinden ayrılmıştı. Selin Ciğerci’yi almaya davul zurna eşliğinde futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra gelmişti. Selin Ciğerci’nin babası ise, kırmızı kuşak yerine altın kemer takmıştı.

BABASI KIRMIZI KUŞAK YERİNE ALTIN KEMER TAKMIŞTI

Daha sonra düğün saatini beklemek için otel odasına geçen Selin Ciğerci, burada nedimeleri için özel olarak hazırlanan ve sırt kısmında isimleri yazan sabahlıkları dağıttı. Birlikte şampanya içen ve eğlenen kız tarafı, bu anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Selin Ciğerci o eğlenceli anları “Her şey bir rüya gibi” notuyla yayınladı.

Selin Ciğerci Düğünün Yapılacağı Otelde Nedimeleriyle Eğleniyor! Selin Ciğerci Düğünün Yapılacağı Otelde Nedimeleriyle Eğleniyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı