Selin Ciğerci Aile Paylaşımıyla Duygulandırdı

Selin Ciğerci düğününden kareleri ve aile fotoğraflarını sosyal medya hesabından duygusal bir yazıyla paylaştı.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, yaklaşık 2 yıldır futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşıyordu. Ciğerci ve Çıra 28 Ekim’de evlenmişti.


Selin Ciğerci annesi, babası ve erkek kardeşiyle çekilmiş fotoğraflarını ve düğününden çekilmiş kareleri Instagram hesabından yayınlayarak, paylaşımın altına şu notları düştü:

”Benim arkamdaki güçler; enerji, hırs, çalışma azmi hep genlerden geliyor, babam, ailem… Kocamın asla hiç yılmadan bana senelerdir ‘Her şey çok güzel olacak sevgilim, söz veriyorum’ demesi, benim ona ‘Asla’ diyip bağırmalarım, ağlayıp ‘Bitsin bu ilişki’ demelerim… Kesinlikle unutmuyorum. Babamın ticaret fikirler, akılları hep küpe bana. Hep bana en büyük miras. Zamanında limon sandığında çorap satan bir adamın evladıyım. Bu hayatta badireler atlatılmadan hiçbir şey olmuyor.O günleri düşündükçe daha çok çalışıyorsun. Seni aşağı çekmeye çalışanları görünce daha çok hırslanıp, kendini kamçılıyorsun. Onlar da lazım. İyi ki varlar. Allahım onlara da versin ama kocamın kendi işindeki başarısı bambaşka. Aileden annemin sevgisini nasıl gördüysem, ben de Gökhan’a öyle davranıyorum. Kimsenin ne dediğini dinlemeden, umursamadan, kalbimi dinleyerek… Allah’ım sen çok büyüksün. Erkek kardeşim, eşi, dostlarım ve çalışanlarımız kocaman resimleri olmayan kocaman bir aileyiz aslında tanımıyor, görmüyorsunuz…”

 


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı