Selçuk Bayraktar, HDP’nin SİHA Paylaşımına Tepki Gösterdi

HDP’nin SİHA’lar ile ilgili paylaşımına sert tepki gösteren Selçuk Bayraktar, “Çocukları dağa kaçıran alçak teröristlerin sözcüleri bundan rahatsız” dedi.

Baykar Teknik Müdürü ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, HDP’nin Twitter’da Barış Pınarı Harekatı’na tepki göstermesini sert sözlerle eleştirdi. HDP’nin “Savaşın nedeni de bu. Damadın cebine paralar dolsun” paylaşımına sert tepki gösteren Bayraktar, “Çocukları dağa kaçıran alçak teröristlerin sözcüleri bundan rahatsız. Asla yolumuzdan dönmeyeceğiz” sözlerini kullandı.

HDP’DEN SELÇUK BAYRAKTAR PAYLAŞIMI

HDP, Twitter sayfası üstünden Türkiye’nin Barış Pınarı Harekatı ile alakalı olarak “İşte bu savaşın bir nedeni de bu. Damadın SİHA’ları yok satsın, cebine paralar dolsun, halkın evlerine ise ateşler düşsün diye” açıklamasını paylaştı.

“TERÖRİSTLERİN SÖZCÜLERİ BUNDAN RAHATSIZ”

Twitter sayfasından söz hususu paylaşıma tepki gösteren Bayraktar ise, “Milli SİHA’lar bu milletin evlatlarınca tüm vatandaşlarımızın güvenliği için geliştirildi. Yüzyıllardır kardeşçe yaşayan evlatları düşman etmeye çalışan, çocukları dağa kaçıran alçak teröristlerin sözcüleri bundan rahatsız. Asla yolumuzdan dönmeyeceğiz” sözlerini kullandı.

Selçuk Bayraktar, HDP’nin SİHA Paylaşımına Tepki Gösterdi

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı