Selana Gomez’in Yeni Şarkısı Hailey Baldwin’i Kızdırdı

Başarılı şarkıcı Selena Gomez 'Lose You to Love Me' isimli yeni şarkısı gündeme bomba gibi düştü. Justin Bieber'ın eşi Hailey Baldwin sinirlendi.
Takip et
Selana Gomez’in Yeni Şarkısı Hailey Baldwin’i Kızdırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Selena Gomez’in yeni şarkısı ‘Lose You to Love Me’ yayınlandığı ilk günden olay yarattı. Dış magazin basınına göre bu şarkının sözlerini, Justin Bieber’a gönderme olarak nitelendirdi.

Uzun süredir sağlık sorunları ile ilgili sorunlar yaşayan Gomez, bu yılın sonlarına doğru çıkarttığı ilk solo single şarkısı için hayranlarına teşekkür etti. Gomez, “İyi ve kötü zamanlarımda yanımda olan herkese teşekkür ediyorum. Siz olmadan bunu yapamazdım ve sizinle yeni bir maceraya başlamak için sabırsızlanıyorum.” diyerek hayranlarına sevgisini gösterdi.

Şarkısı ile ilgili de konuşan güzel şarkıcı Selena Gomez, “Bu şarkı son albümümden sonra hayatımda gerçekleşen olaylardan ilham aldı.” diyerek, şarkının Justin Bieber’a gönderme olduğu iddialarını güçlendirdi.

Justin Bieber’ın eşi Hailey Baldwin de Selena Gomez’in şarkısının yayınlanmasının ardında şarkılı bir gönderme yaptı. Baldwin, sosyal medya hesabından Summer Walkers’ın ‘I’ll Kill You’ (Seni Öldürürüm) isimli şarkısının ekran görüntüsünü paylaştı. Bu paylaşım sonra dış magazin gündemine bu olay oturdu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.