adplus-dvertising

Selami Şahin’in oğlu Emirhan Şahin trafik kazası geçirdi!

Selami Şahin’in oğlu Emirhan Şahin Manisa’da kaza geçirdi. Minibüsün kamyonete arkadan çarptığı kazada yaralanan Selami Şahin’in oğlu Emirhan Şahin ameliyat oldu. Selami Şahin’in eşi Didem Şahin oğlunun vaziyetiyle alakalı paylaşım yaptı.
Takip et
Selami Şahin’in oğlu Emirhan Şahin trafik kazası geçirdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Selami Şahin’in oğlu Emirhan Şahin İstanbul-İzmir otoyolu Turgutlu ilçesi Sinirli Mahallesi mevkisinde kaza geçirdi. İstanbul’dan İzmir yönüne giden Kürşat Ö. yönetimindeki minibüs, aynı yöne giden kamyonete arkadan çarptı.

Çarpışmanın etkisiyle savrulup bariyere çarpan araçlardan, kamyonet devrildi. Minibüs şoförü Kürşat Ö. ile yolculardan şarkıcı Selami Şahin’in oğlu Emirhan Şahin, Celal Gökhan Güldal ve Andreas Rangavis yaralandı.

BİR YARALININ VAZIYETI AĞIR

Araçtan çıkartılan yaralılardan Andreas Rangavis, Turgutlu Devlet Hastanesi’ne; öbür yaralılar ise Manisa Şehir Hastanesi ile ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanelerine kaldırıldı. Vaziyeti ağır olan Rangavis de Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi.

EMİRHAN ŞAHİN’İN ANNESİ PAYLAŞTI

Manisa Şehir Hastanesi’nde tedavisi süren Emirhan Şahin’e, göğüs tüpü takıldığı ve genel cerrahi servisinde gözetim altında olduğu öğrenildi. Ayak bileğinde kırık olan Celal Gökhan Güldal’ın da ameliyata alınacağı bildirildi.

Selami Şahin’in oğlu Emirhan Şahin trafik kazası geçirdi!

Selami Şahin’in eşi oğlunun vaziyetiyle alakalı bir paylaşım yaptı. Didem Şahin oğlu ve arkadaşlarının vaziyetinin iyi olduğunu belirtti.

Selami Şahin’in oğlu Emirhan Şahin trafik kazası geçirdi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.