Seksi Spikerden İstifa Kararı

Dünyanın en seksi hava durumu sunucusu olarak bilinen Meksikalı spiker Yanet Garcia ABD'de yaşayan sevgilisinin yanına taşınacağı için görevinden ayrılıyor

Dünyanın en seksi hava durumu sunucusu olarak anılan Meksikalı güzel Yanet Garcia, uzun süredir birlikte olduğu ABD’de yaşayan sevgilisi Lewis Howes’in yanına taşınacağını söyleyerek görevini bırakacağını duyurdu. Kasım ayında sevgilisi ile birlikte Türkiye’yi ziyaret eden ve Kapadokya’da tatil yapan 28 yaşındaki spikerin takipçileri, duydukları üzüntüyü sosyal medyada dile getirdi.

GARCIA GİDİYOR LATİN BARBİ GELİYOR

İngiliz Daily Star gazetesinden alınan bilgiye göre, Garcia’nın yerine gelecek isim 38 kez estetik operasyon geçiren Venezuela’lı Aleira Avendano. 29 yaşındaki Avendano, Latin Barbi olarak tanınıyor. Medyada yer alan haberlere göre göğüslerini büyütmek için 7, burnunu yaptırmak için 5, yağ aldırmak, dudak, diş ve diğer düzeltmeler için 18 kez bıçak altına yatan estetik güzeli, bu ameliyatlar için 200 bin dolar harcadığını söylemişti. Avendano’nun göreve ne zaman başlayacağı ise merak konusu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı