Seksenler Dizisinin Rukiye’si Özlem Türkad Böyle Kilo Verdi

Seksenler dizisinin Rukiye’si Özlem Türkad, yaşadığı mide ameliyatından sonra böyle kilo verdi.
Takip et
 Seksenler Dizisinin Rukiye’si Özlem Türkad Böyle Kilo Verdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Artık bir fenomen haline gelen Seksenler dizisinde Rukiye karakterini canlandıran Özlem Türkad, kilo verebilmek amacıyla mide ameliyatı olmuştu. Başarılı oyuncunun verdiği kilolar ise görenleri hayrete düşürüyor.

TRT 1 ekranlarının belki de bir numaralı dizisi olan Seksenler, yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Evin ton ton annesi rolündeki Rukiye’yi ise Özlem Türkad canlandırıyordu. Fakat artık Özlem Türkad “Ton ton anne” rolünde olamayacak. Çünkü başarılı oyuncu resmen bambaşka biri oldu.

GÖRENLER GÖZLERİNE İNANAMIYOR

Mide küçültme ameliyatı olan Özlem Türkad, tam 35 kilo birden verdi. Dizinin Rukiye’sini artık görenler gözlerine inanamıyor. Türkad, verdiği kilolardan sonra yaşam kalitesinin arttığını söylüyor. Öte yandan başarılı oyuncu, kilolarının kendisine sağlık problemleri yaratmaya başladığının da altını çiziyor. Seksenler Dizisinin Rukiye’si Özlem Türkad Böyle Kilo Verdi  Seksenler Dizisinin Rukiye’si Özlem Türkad Böyle Kilo Verdi  Seksenler Dizisinin Rukiye’si Özlem Türkad Böyle Kilo Verdi  Seksenler Dizisinin Rukiye’si Özlem Türkad Böyle Kilo Verdi  Seksenler Dizisinin Rukiye’si Özlem Türkad Böyle Kilo Verdi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.