İbrahim Kalın: Şehitlerimizin Kanı Yerde Kalmayacak

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, şehitlerimizin kanlarının yerde kalmayacağını ve teröristlerin ağır bir bedel ödeyeceklerini, kişisel Twitter adresinden duyurdu.

Milli Savunma Bakanlığınca yürütülen Pençe-3 harekatından bugün acı haber gelmişti. Irak’ın kuzeyinde devam eden operasyonda 3 askerimiz şehit olmuştu. Öte yandan 7 askerimiz yaralı olarak kurtarılmıştı.

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada 3 askerimizin şehit olduğu, 7 askerimizin de yaralandığı belirtilmiş ve, “”Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz” ifadeleri kullanılmıştı.

İBRAHİM KALIN TWİTTER’DAN AÇIKLAMA YAPTI

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’dan şu açıklama geldi: “Irak’ın kuzeyinde devam eden Pençe-3 Harekatı’nda şehadet mertebesine ulaşan üç askerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Başımız sağ olsun. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak ve teröristler bunun bedelini ağır bir şekilde ödeyecekler.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı