Şehit Çocuğu Damada Müdürden Düğün Sürprizi!

Babasını Yüksekova'da teröre kurban veren genci Muğla polisi yalnız bırakmadı. Emniyet Müdürü gelin arabası şoförü oldu, sirenlerle şehir turu yapıldı.

Muğla sokakları son zamanların en ilginç düğün konvoyuna sahiplik etti. Babasını 9 sene önce Yüksekova’da şehit veren gencin düğünü şölene dönüştü. Evlenme kararı alan genç, düğünü için Emniyete de davetiye bıraktı. Hayatının en mutlu gününde Cengiz Kara’yı yalnız bırakmayacağının sözünü veren polisler sözünü tuttu.


Emniyet Müdürü düğünü bizzat organize etti. Aracını süsleten polis direksiyona da geçti ve gence verdiği sözü tutup düğünü festivale çevirdi. Aracı kullanan Müdür, gelin ve damada Menteşe’de şehir turu yaptırdı. Gelin arabasına sirenli ve çakarlı özel ve resmi arabalar da eşlik etti. Böyle bir manzara ile daha önce karşılaşmayan Menteşe halkı ise konvoyu şaşkın gözlerle takip etti.

EVLİLİK CÜZDANI GELİNE

Gelin arabasının ulaştığı düğün salonunda ise bir sürpriz daha vardı. Burada da genç çifti şehit yakınlarıyla gaziler karşıladı. Nikaha gelen Kaymakam da evlatlarının kendilerine emanet olduğunu dile getirerek evlenme cüzdanını geline verdi. Damat da düğününün unutulmaz bir gün haline geldiğini söyleyip emeği olan herkese teşekkür etti. Mahalledeki vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği düğün zeybekle sona erdi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı