adplus-dvertising

Şehit ateşi Balıkesir’e düştü

Gaziantep Karkamış karakoluna gerçekleştirilen hain terör saldırında Balıkesirli Piyade Er Oktay Salar şehit oldu. Şehidin baba ocağı olan Balya ilçesi Çamavşar kırsal mahallesine acı haber ulaştı.
Takip et
Şehit ateşi Balıkesir’e düştü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Milli Savunma Bakanlığı tarafından, Bakan Hulusi Akar’ın taziyesi ile yayınlanan mesajda, “Kahraman silah arkadaşımız 12 Mayıs 2022 tarihinde şehit düşmüştür. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı üyeleri ismine Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim” ifadelerine yer verildi.

Şehit ateşi Balıkesir’e düştü

Öte yandan şehidin Balıkesir’in Balya ilçesine bağlı Çamavşar mahallesinden olduğu öğrenildi.

Acı haber baba ocağına ulaştı

Gaziantep’de öğleden sonra hainlerce gerçekleştirilen roketatarlı saldırıda Balıkesir’li Piyade Er Oktay Salar şehit düştü. Salar’ın şehadet haberi baba ocağı olan Balya ilçesi Çamavşar kırsal mahallesini kanun boğdu. Şehidin çiftçilikle uğraşan babası Mehmet Salar, annesi Fatma Salar büyük üzüntü yaşadı. Şehadet haberini acılı aileye Balya Kaymakamı Mustafa Şeker, Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga verdi ve taziyelerini iletti. Şehit Piyade Er Oktay Salar’ın 20 yaşında olduğu ve bekar olduğu öğrenildi. Şehidin baba evine büyük Türk bayrağı asılırken mahalle sakinleri’de başsağlığı dileklerinde bulundu.

Taşkın Sarıca – Emre Binakuran – Bahadır Demirçeviren

Taşkın SarıcaBALIKESİR (İHA) –

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.