Sefirin Kızı Kavruk’un yeni imajı!

Corona Virüsü salgını sonrası kendilerini karantinaya alan ünlü isimler kişisel bakımlarını da ihmal etmiyor. Bu zor günleri evinde geçiren televizyon yıldızlarının tıraşını da aile yakınları yapıyor. Sefirin Kızı dizisindeki Kavruk rolü ile yıldızı parlayan Edip Tepeli'nin eşi Ayşecan Tatari de saç kesme modasına uydu ve eşine yeni bir imaj yaptı.

‘Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su Ayşecan Tatari, 2017 yılında meslektaşı Edip Tepeli ile nikah masasına oturmuştu.


Corona virüs nedeniyle berberler kapalı olunca Edip Tepeli, eşinden yardım istedi. Tepeli, tıraş sonrası fotoğrafını Instagram’da takipçileri ile paylaştı. Genç oyuncu fotoğrafın altına “Ben: Saçımı sen mi kessen? Ayşe: Daha fazla konuşma” notunu düştü.

EVDE SAÇ KESEN ÜNLÜLER

EMRE AYDIN

Korona yüzünden 1 aydır berbere gidemeyen Emre Aydın, çözümü saçlarını eşi Eda Köksal Aydın’a emanet etmekte buldu.

Saçları konusunda çok titiz olduğunu söyleyen Emre Aydın, başta korksa da sonuçtan memnun kaldı: “Aslında çok korkarak oturdum koltuğa ama çok memnun kalktım. Eda bu zamana kadar en beğendiğim kesimlerden birini yaptı. Sanırım ekipmanlarımızı alarak ara makas bile atmaya başlayacağız.”


SELEN GÖRGÜZEL
Eşi Hamdi Alkan’ı traş eden Selen Görgüzel, o anları sosyal medya hesabından paylaşıp “Selen güzellik salonu…Selen Restauran…Selen Kafe… Selen Sinema salonu…Selen Fitness…Selen Tv…Selen Butik…Selen Spa…Selen Tiyatro e daha bir sürü şey… Hayat gerçekten #evesığarmış yeter ki işte” notunu düştü.

NESLİŞAH ALKOÇLAR
Corona virüs salgını sonrası karantinaya giren Engin Altan Düzyatan ve ailesi dışarıyla bağlantıyı kesti. Market ihtiyaçları dışında sokağa çıkmayan ünlü çift bütün zamanını çocuklarıyla geçiriyor. Oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın saçları uzayınca Neslişah Alkoçlar eşinin saçını kesti.

O anların videosunu paylaşan Alkoçlar altına, ‘Gün: 26 ve bizim evde durumlar böyle! Altan saçlarından memnun, çocuklara güzel bir anı oldu! Bu zor zamanlar da ufak mutluluklar, anlar yaratabilmek ne kadar değerli… İyi günde kötü günde karantinada!’ mesajını yazdı.

ARZUM ONAN
Mehmet Aslantuğ, eşi Arzum Onan ve oğulları Can Aslantuğ da karantina sürecini evinde geçiren ünlü isimlerden. Bu zor günleri birlikte atlatmaya çalışan mutlu aile hemen hemen her anlarını sosyal medyada paylaşıyor.

Uzun süredir evden dışarı adım atmayan aile bireyleri kişisel bakımlarından da geri kalmıyor. Berberlerin kapalı olması nedeniyle saçları uzayan Can Aslantuğ’u babası Mehmet Aslantuğ tıraş etti. Arzum Onan tıraş sonrası oğluyla çekildiği bu fotoğrafı ‘Baba tıraşından sonra gururlu anne pozu’ notuyla paylaştı.

İZZET YILDIZHAN
Ünlü türkücü İzzet Yıdızhan oğlu Mustafa’yı tıraş ettiği videoyu sosyal medyadan paylaştı.

Oğlunun saçlarını banyoda kesen İzzet Yıdızhan, “Korana virüsü sonrası kendi işimizi kendimiz görmek zorundayız. Lütfen sabırlı olalım. Bu günlerde geçecek” dedi.

RONALDO
Corona virüsü salgını nedeniyle Portekiz’de bulunan Madeira adasında ailesiyle birlikte kendini karantinaya alan dünya yıldızı Cristiano Ronaldo’yu sevgilisi Georgina Rodrgiuez tıraş etti.

Ronaldo o anları sosyal medya hesabından paylaştı ve “Evde kal ve şık olmaya devam et” notunu düştü. Paylaşım kısa sürede büyük beğeni topladı.

 SADETTN SARAN
Corona virüsü salgını sonrası karantina günlerini anne ve babasıyla birlikte geçiren iş adamı Sadettin Saran berber oldu!

Sadettin Saran anne ve babasının saçını tıraş etti. İş adamı o anların görüntüsünü, ‘Aile berberiniz Sadettin Saran’ notuyla paylaştı. Kısa sürede büyük ilgi gören görüntü binlerce beğeni aldı.

ARTO
Amerika-Türkiye arasında mekik dokuyan Arto, koronavirüs salgını sonrası Türkiye’ye İngiltere ve Polonya aktarmalı gelmişti. Arto “Türkiye’ye gelirken 3 ülke dolaştım. Haklı olarak ev sahipleri de korktu. Arkadaşlarım beni evlerine almadan önce ateşimi ölçtü. Ardından da beni tıraş edip evlerine aldılar” dedi.
Arkadaşlarının haklı olduğunu belirten şarkıcı, 14 gün evden çıkmadığını ve sağlıklı olduğunu söyledi: “Ben olsam, ben de korkardım. Memleketimdeyim huzurluyum.”

DEFNE SAMYELİ

Defne Samyeli abisi Süha’nın saçlarını kesti

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı