adplus-dvertising

Sefirin Kızı dizisi 47. bölüm fragmanı izle

Pazartesi akşamları Star TV ekranlarında başlayan Sefirin Kızı dizisi 47. bölüm fragmanı çıktı. Yeni bölüm fragmanı ile ilgili ayrıntılı bilgileri sizler için derlerdik. Bu hafta Sefirin Kızı var mı?
Takip et
Sefirin Kızı dizisi 47. bölüm fragmanı izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sefirin Kızı dizisi 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Sefirin Kızı’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak? Sefirin Kızı 5 Nisan 2021 Pazartesi akşamı Star’da…
Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır.

Sefirin Kızı dizisi 47. bölüm fragmanı izle

Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.