adplus-dvertising

Sefirin Kızı bu akşam neden yok? Sefirin Kızı final mi yaptı, yeni bölüm ne zaman?

Her pazartesi Star TV'de ekrana gelen Sefirin Kızı'nın bu akşam yayınlanmayacağı belirtildi. STAR TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı'nın yayın günüyle ilgili bilgiler araştırılıyor. Sefirin Kızı dizisinin final yapacağı iddia edilmişti. Peki Sefirin Kızı bitti mi, bu akşam neden yok? 19 Nisan 2021 Sefirin Kızı günü mü değişti? Sefirin Kızı ne zaman final yapacak? Sefirin Kızı 49.bölüm ne zaman?
Takip et
Sefirin Kızı bu akşam neden yok? Sefirin Kızı final mi yaptı, yeni bölüm ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

STAR TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisi hakkında final yapacağı iddia edilmişti. İzleyiciler her pazartesi yayınlanan dizinin bu akşam yayınlanmaması hakkında bilgileri araştırılıyor. Birçok izleyici Sefirin Kızı’nın yayından kaldırıldığını araştırıyor. Peki ama Sefirin Kızı bitti mi, yayın günü mü değişti?

Sefirin Kızı bitti mi?

Sefirin Kızı dizisi her pazartesi ekrana geliyordu. Dizinin yeni bölüm fragmanında yayın gününün değiştiği bilgisine yer verildi. Sefirin Kızı dizisi artık salı günü yayınlanacak.

49. bölümün yayını beklenirken, dizininin Pazartesi değil, Salı akşamına alındığı öğrenildi! Fragmanın yayınlanması ile birlikte de durum kesinleşti!

Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman?

Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü 20 Nisan Salı günü yayınlanacak.

Sefirin Kızı bu akşam neden yok? Sefirin Kızı final mi yaptı, yeni bölüm ne zaman?

Sefirin Kızı 49. bölümde neler olacak?

Sefirin Kızı 49. bölümde; Mavi ve Melek için Mavi’nin çabaları sayesinde konağın kapıları tekrar açılır. Ancak Halise’nin nasır tutan kalbinin kapılarının açılmaya hiç niyeti yoktur.

Sedat ve Güven, Halise’nin üzerinde kurdukları baskının dozunu artırırken konakta da Gülsiye, tanık oldukları karşısında Halise ile ilgili korkunç bir şüpheye sürüklenir.

Halise ise vicdanıyla evladını kaybetme ihtimali arasında kalır. Elvan öğrendiklerini sindirmeye çalışırken arka arkaya tüm hayatını değiştirecek kararlar vermek zorunda kalır.

Aklı ve kalbi arasında gelgitler yaşarken Bora ve Yahya’nın hamleleriyle iyice köşeye sıkışacaktır. Sancar kalbindeki kuşkulardan arınıp tüm ailesine sahip çıkmaya çalışırken yine Mavi’nin tek başına alacağı bir kararla sınanacaktır. Üstelik bu karar yalnızca ikisini değil Sancar’ın sevdiği başka hayatları da etkilemektedir.

Sefirin Kızı ne zaman final yapacak?

Sefirin Kızı dizisinin final tarihi netlik kazandı. Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı “Sefirin Kızı” dizisi de bu sezon sonu final yapacak projeler arasında yer alıyor. Muğla’da çekilen dizi tıpkı başından beri planlandığı gibi 52. bölümde ekrana veda edecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.