Sefirin Kızı 11. bölüm fragmanı yayınlandı: Sancar vurulur!

Star Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi Sefirin Kızı tüm heyecanıyla devam ediyor. Akın’ı yakalamaya çalışan Sancar, Nare’nin babasıyla anlaşma yapar. 2 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 11. yeni bölüm ön izlemesi haberimizde.

Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı son bölümün bitmesi üzerine yoğun bir şekilde aratılmaya başladı. Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı 24 Şubat Pazartesi günü yayınlanan 10. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Dizinin 10. bölümünde Nare Sancar’ı gerçeklerden korumaya çalışıyor. Sancar’ın ise gerçekleri öğrenme isteğiyle gözü dönmüştür. İkili arasındaki gerilimin azalması için gerekli olan hamleyi ise müzayedeye katılan Gediz yapar. Sefirin Kızı 11. yeni bölüm fragmanı ile ilgili detaylara haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

SEFİRİN KIZI 10. BÖLÜM ÖZETİ

Sancar gerçekleri tek başına bulacağı bir yola girer. Oyunun körebesi olmaktan sıkılmıştır. Gözlerindeki bağı atacaktır. Göreceklerine hazır değildir ama bu yoldan dönüşü de yoktur. Nare ise yıllar önce gerçekleri yüzüne bağırdığı Sancar’ı, şimdi aynı gerçeklerden korumaya çalışmaktadır.

Babası Güven, Akın’ın yerini söylemek için büyük bir para karşılığı Sancar’la anlaşmak üzeredir. Nare’nin tek çaresi, babasının Akın için düzenlediği bu müzayedeye Gediz’in de katılmasını sağlamaktır. Gediz ise kartları yeniden dağıtır ve müzayedeye yeni bir soluk getirir.

Komplekslerinin altında ezilen Yahya’nın Halisefe’yi kurtarmak için attığı adımlar en çok Sancar’ı köşeye sıkıştırır. Sancar’ın, annesiyle Sefirin Kızı arasında bir seçim yapması lazımdır. Bu seçimi onun için Elvan yapacaktır.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı