Sefirin Kızı 10. bölüm fragmanı yayında!

Pazartesi günleri reytinglerde birinci olan Sefirin Kızı 24 Şubat Pazartesi akşamı da seyircileri ekran başına kilitleyecek.Sancar herşeyin peşine düşer çözmek için.

SEFİRİN KIZI 9. BÖLÜM ÖZETİ

Akın’a sırf Nare’yle ismi aynı cümlede geçtiği için ceza kesen sadıcının, o pisliğin adını ablasıyla aynı cümlede geçirdiğini duyan Gediz deliye döner. Hırsını Sancar’ı yumruklayarak çıkarır. Sancar ise Gediz’in yumruklarına karşılık vermez, cezasına razı olur. Ama köstebek olduğuna emin olduğu Müge’nin peşine düşmekten de geri kalmaz. Tabii ki Gediz’den gizleyerek.

Müge bir türlü Nare’ye inanmak istemez. Herkesi Akın’a düşman yapmak için uydurduğunu, Akın’ın iyi biri olduğunu söyler. Görüntüler olmadan asla inanmayacağını söyleyen Müge’ye inandırmak için tek yol Güven’in telefonundaki kayıtları izletmektir. Gediz de bir türlü ablasının Akın’la sevgili olduklarına inanmaz.

Aynı anlarda Nare de Gediz’den gizli Müge’nin peşindedir, o da Müge’ye Akın’ın gerçek yüzünü göstermeye çalışmaktadır. Farklı amaçlarla aynı hedefin peşine düşen Sancar’la Nare’nin yolları, aynı videoda kesişecektir. Güven Bey’in telefonundaki bu videoda, Akın’ın Montenegro’da Nare’ye saldırdığı, Nare’nin de Akın’ı bıçakladığı güvenlik kamerası görüntüleri vardır. Kimse inanmayınca Nare videoyu Gediz ve Müge’ye izletir.

Güven Bey bu videoyu Sancar’a izleterek bir kuşla iki taş vurmak niyetindedir; Akın’ı mezara, Sancar’ı hapse göndermek.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı